1. Ana Sayfa
 2. Haftalık Paylaşımlar
 3. ZenFone’lar için Haftanın Uygulamaları – 1

ZenFone’lar için Haftanın Uygulamaları – 1

zenfone-haftanin-uygulamalari

cinema-fv-5

Cinema CV-5

Camera FV-5 uygulamasının geliştiricisinden video çekme amacı ile geliştirilen Cinema FV-5 uygulaması, yine gelişmiş manuel ayarlar sunuyor. Ayrıca diğer video uygulamlarının çoğundan farklı olarak 4K video çekimide yapabilen Cinema FV-5, Android 4.0 ve üzeri sürümler ile çalışan telefon ve tabletlerde kullanılabiliyor.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Webmaster'lığın yanında kendi açtığım web sitelerimde editörlük yapmaktayım. Teknoloji, bilim, evren ve bunlarla ilgili her türlü film, dizi, haber ve diğer içerikler ilgi alanıma girmektedir. Önemli bulduklarımı paylaşmaktan asla çekinmem, yeter ki zaman bulayım.

Yorum Yap

Yorumlar (15)

 1. admin bey hem site hemde bu konu çok yararlı devamını bekliyoruz.

 2. haftanın uygulamalarının yanı sıra haftanın uygulamaları da olsa bence daha güzel olur.

 3. 4 sene önce

  Çok başarılı olmuş teşekkürler.

 4. çoklu pencere uygulaması varmı , zenfone 6 da iyi olurdu

  • Root yapıp, Xposed Framework yükleyip, XMultiWindow modülünü ekleyip etkinleştirmelisiniz.

   • O modülü yükledim ve ayarlardan bir kaç uygulama ekledim. Sol kenardan cekince menü geliyor ve üzerine bastigimda-basili tuttugumda hi birsey olmuyor. Nasil yapicam yardimci olurmusun

    • Bu konuda yardımcı olmamam, çünkü Xposed Framework yüklemem gerekiyor. Kendim kullanmıyorum, artık uygulama ayarlarından yapmaya çalışın. Hem modülü hem de xposed framework’ü tam olarak etkinleştirdiğinizden emin olun. Hangi ayarı seçmeniz gerektiğini net olarak söyleyemiyorum kusura bakmayın.

 5. Çok yararlı bir makale. Devamını bekliyoruz.

 6. Bu tür bi konu açman güzel olmus ama haftalik 5 adet az bence ve root ile calisan hayatimizi kolaylastiracak bildigin uygulamalarda vardir paylasirsan seviniriz. Tesekkürler.

 7. 4 sene önce

  Güzel bir makale olmuş. Teşekkürler özellikle Malmath çok işime yarayacak gibi 🙂