ZenFoneAsus.com Yöneticisi, Asker Yolcusu! – Ertelendi

Sayın sitemiz takipçileri, belirsiz bir süre aranızda olmayacağım!

Bilgilendirme

Arkadaşlar, askerlik öncesi bazı işlemleri zamanında yaptıramadığım için Kasım ayında değil de 2017 yılının Şubat ayında birliklere teslim olacağım.

Biraz detay isterseniz olay şu:

İçeriği görmek için buraya tıklayın

 

Değerli ZenFoneAsus.com Takipçileri

Sitemizi takip eden sizlere artık askerliğimin gelmesi dolayısıyla bu makale yoluyla veda etmeyi uygun buldum. Hem iş hayatımda hem de sanal hayatıma askerliğim boyunca ara vereceğim.

Şubat ayı itibariyle şanlı ordumuza teslim olacağım. Teslim olacağım güne kadar ailemle ve arkadaşlarımla daha fazla vakit geçirmek için sanal işlerime şimdiden ara veriyorum.

Allah izin verirse askerlikten döndüğümde kendimi hazırlayabilirsem sizlere hizmet vermek için sanal aleme geri dönmeyi düşünüyorum.

Bundan Sonra Ne Olacak?

ZenFoneAsus.com’un yöneticisi olarak kalmaya devam edeceğim. Askerlik süresince ve sonrasında yine fırsat bulduğumda siteyi kontrol edeceğim. Bu kontrol yorumlara cevap verme ve makale yazma amaçlı değil, durumu kontrol amaçlı olacaktır. Yani site işliyor mu değil mi bunlara bakacağım.

Bu arada yeni editörümüz Tunç Tunçbel ise elinden geleni yapıp yorumlarla ilgilenecek ve yapabildiği kadarıyla makale yazmaya gayret edecektir. Anlayacağınız site ben yokken önce Allah’a sonra Tunç’a emanet 🙂

Askerlik sonrası kendimi tekrar sanal ortama ısınırsam, ya yine ZenFone yönünde ya da farklı bir alanda hizmet vermeye devam edeceğim.

Birkaç Sözüm Var!

ZenFoneAsus.com’u ilk kurduğum günden bugüne beni hiç yalnız bırakmadınız. Hâlâ Türkiye’deki tek ve en iyi ZenFone bloğu olan sitem, yorumlarınız sayesinde hep güncel kalmaktadır. Ancak yeni ZenFone’larla birlikte sitedeki özellikle kılavuz makaleleri eskimeye başladı. ZenFone 3 ile birlikte Snapdragon’a tamamen geçen Asus, bu hamlesiyle ZenFone kılavuz makalelerinin neredeyse tümünün işlevsiz kalmasına sebep olacaktır. Yeni ZenFone 3’ten satın alıp makaleleri bu yönde güncellemek gerekiyor. Ancak malesef şimdilik aklımda ZenFone 3 satın almak yok ve sitenin geleceği yukarıda saydığım sebeplerden ötürü belirsiz. Yine de eski ZenFone kullanıcılarını sahipsiz bırakmamak için, hakkını veren nadir telefonlardan biri olduğu için sitenin kapanmamasını sağlayacağım. Belki birgün yeni ZenFone satın alırsam site tekrar eskisi gibi aktif olabilir. Kim bilir?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Asus Launcher Yazı Tipi Desteğine Kavuştu!

Sizlerden bana hakkınızı helal etmenizi istiyorum. Yazdığım makalelerden dolayı telefonu bozulanlar oldu. Her ne kadar sanal alemde bu tür işlerde risk olsa da ben yine de sizden bana hak geçmesini istemem. Belki yanlış yazdığım kelime dolayısıyla telefonunu bozan oldu. Tüm bu sebeplerden ötürü sizden helallik istiyorum.

Allah’a ısmarladık….

ZenFoneAsus.com
Site Yöneticisi
Furkan Güneş (Rambo_FT)

  1. Doğan AY 4 Ekim 2016 Salı
  2. Oğuz 4 Ekim 2016 Salı
  3. Emircan 5 Ekim 2016 Çarşamba
  4. Alican 5 Ekim 2016 Çarşamba
  5. MUSTAFA 5 Ekim 2016 Çarşamba
  6. ismail 6 Ekim 2016 Perşembe
  7. baha 7 Ekim 2016 Cuma
   • Rambo_FT 9 Ekim 2016 Pazar
  8. Mustafa 8 Ekim 2016 Cumartesi
  9. Safak 8 Ekim 2016 Cumartesi
   • Rambo_FT 9 Ekim 2016 Pazar
  10. kingburak 9 Ekim 2016 Pazar

  Leave a Comment