ZenFone Max Pro M1 ve ZenFone 5 Lite için Yeni Güncelleme


ASUS hata düzeltmeleri ve performans geliştirmeleri içeren yeni sistem güncellemesini ZenFone Max Pro M1 ve ZenFone 5 Lite için dağıtmaya başladı.


ZenFone Max Pro M1 ve ZenFone 5 Lite için Yeni Güncelleme 1

Güncellemenin ZenFone 5 Lite tarafında yapılan değişiklik listesi hakkında ASUS; Android güvenlik yamasının güncellendiğinden ve performans geliştirmelerinden haber veriyor, ayrıca bazı küçük hataların giderildiğini de bildiriyor.

ZenFone Max Pro M1 tarafında ise bunlara ek özçekim kamerasında performans artışına, daha hızlı parmak izi okuyucu tepkisine ve yurtdışındaki bazı ülkeler için şebeke geliştirmelerine yer vermiş.

Güncelleme her iki modele aynı zamanda verildiğinden her ikisinde de benzer değişiklikler yapılmış olabilir. Bunu kullanıcı tecrübelerinden anlayabilirsiniz ancak.

Güncellemeyi almak için herhangi bir şey yapmanıza gerek yok. Birkaç gün içinde güncellemeye dair sistem bildirimi alacaksınız.

Eğer kendiniz elle güncellemeyi kontrol etmek isterseniz telefonunuzdan Ayarlar > Sistem > Sistem güncellemeleri konumuna ilerlemelisiniz.

Eğer manüel yüklemek yapmak isterseniz (güncelleme henüz ASUS sunucularına düşmemiş olabilir) ASUS ZenFone Manüel Güncelleme Rehberi – Yenilendi! başlıklı makalemizi kullanabilirsiniz.

Cevapla

En son ZenFone gelişmeleri
GELEN KUTUNUZDA!

E-Mail bültenimize abone olarak yayımladığımız en son makaleleri gelen kutunuzda bulabilirsiniz.