ZenFone için Haftanın Oyunları – 3

ZenFone’unuza oyun yüklemek istediniz fakat Google Play oldukça karışık mı geldi? Uzun uzadıya oyun listeleri arasında vakit kaybettiniz ancak istediğiniz oyunları bir türlü bulamadınız. Daha da önemlisi hangi oyunun daha iyi olduğunu bilmiyorsunuz, ve birilerinin size oyunlar önermesini istiyorsunuz. Bu noktada sizler için yardıma yetişiyorum; artık haftalık oyun paylaşımlarında bulunuyorum.

ZenFone’unuzda dilediğiniz gibi oynayabileceğiniz her kesime hitap eden çeşitli oyun paylaşımlarını her hafta sınırlı sayıda yapacağım. Her hafta siteyi takip ederek sevdiğiniz oyunu bulabilirsiniz ve belki de bağımlısı olabilirsiniz!

Risky Rescue

Mobil cihazlarımızda oyun konsollarının verdiği keyfi alamadığımızdan dolayı genelde 2 boyutlu oyunlar daha çok ilgimizi çekiyor. Risky Rescue tam bahsettiğimiz oyun türleri arasında, üstelik tek elle onamak mümkün.

Risky Rescue‘de bize verilen bir helikopter ile yardıma ihtiyacı olan insanları, kurtulması zor durumlardan kurtarmaya çalıştığımız bir beceri oyunudur.

Tabii ki bu durum bahsettiğimiz kadar kolay değil. Hava aracımızı yönlendirmenin yanında, yolumuza bir çok engel ve saldırı çıkıyor. Başarılı bir şekilde roketlerden kaçarak ve yolcu uçaklarının arasından geçerek,kazazedelere yardım etmeye çalışıyoruz. Oyun esnasında engellere en ufak bir temas halinde, kazazedelerle birlikte helikopterimiz patlıyor. Bu yüzden oyunda başarılı olabilmek için parmaklarımızı hızlı kullanmalıyız.

Risky Rescue‘ da gerçekten göz dolduran bir bölüm sayısı var. 1‘den 50‘ ye kadar zorluk sırasına göre dizilmiş bölümler, karşımıza çıkmakta. İlk bölümler bize kolay gelse de, seviye atladıkça işin rengi değişmekte. Ek olarak kazanılan puanlar ile kendimize yeni özelliklere sahip birhelikopterler alarak zor bölümlere kafa tutabiliyoruz.

9 Yorum

  1. Barış 10 Haziran 2015 Çarşamba
    • Rambo_FT 10 Haziran 2015 Çarşamba
  2. doğan 16 Haziran 2015 Salı
    • Rambo_FT 16 Haziran 2015 Salı
  3. doğan 16 Haziran 2015 Salı
  4. doğan 16 Haziran 2015 Salı
    • Rambo_FT 17 Haziran 2015 Çarşamba

Cevapla

En son ZenFone gelişmeleri
GELEN KUTUNUZDA!

E-Mail bültenimize abone olarak yayımladığımız en son makaleleri gelen kutunuzda bulabilirsiniz.