1. Ana Sayfa
  2. Haftalık Paylaşımlar
  3. ZenFone için Haftanın Oyunları – 1

ZenFone için Haftanın Oyunları – 1

zenfone-haftanin-oyunlari

Shadow Fight 2

Dövüş oyunları arasından Mortal Kombat’dan sonra en iyiler arasına girebileceğini düşündüğümüz bu oyun, içerik konusunda çok geniş bizi yüzlerce rakip ile eşleştiriyor. Aynı zamanda kazandığımız dövüşlerden gelen puanla bıçak sopa gibi eşyalar satın alıp karakterimizin güçlenmesini ve ilerlemesini hızlandırabiliyoruz.

Rakiplerimiz renkli olsa da kendi karakterimiz gölgeden oluşmakta. Oyun içerisinde hayatta kalma, turnuva ve 1vs1 modları ile karşı karşıyayız. Amacımız birçok oyunda olduğu gibi beceri puanı kazanarak daha iyi daha güçlü rakiplerle daha uzun dövüşler yapmak.

Grafik konusunda pekiyi sayılmasa da bizi üzmeyeceğini düşünüyoruz. Dövüş sırasında 3’lü tuş kombosu yaparak değişik hareketlerle rakibimizi parçalayabiliyoruz.

Kaynak: shiftdelete.net/haftanin-mobil-oyunlari-60577

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Webmaster'lığın yanında kendi açtığım web sitelerimde editörlük yapmaktayım. Teknoloji, bilim, evren ve bunlarla ilgili her türlü film, dizi, haber ve diğer içerikler ilgi alanıma girmektedir. Önemli bulduklarımı paylaşmaktan asla çekinmem, yeter ki zaman bulayım.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 5 sene önce

    Benim gibi hangi oyunu indireceğini şaşıranlar için güzel bir makale olmuş. Teşekkürler. Shadows fight ı çok beğendim hemen indireceğim.