1. Ana Sayfa
  2. Haftalık Paylaşımlar
  3. ZenFone için Haftanın Oyunları – 1

ZenFone için Haftanın Oyunları – 1

zenfone-haftanin-oyunlari

Arcane Legends: MMORPG

Arcane Legends bir zamanlar birçoğumuzun oynadığı “Knight Online veSilkroad Online “ mantığını kavramış bir oyun. İçerik konusunda bizi asla üzmeyeceğini düşündüğümüz bu oyun tam tamına bir efsane diyebiliriz. Arcene Legends’ı biraz anlatmak gerekirse oyunda 3 ana karakter seçme hakkımız buluyor bunlar; benzer birçok oyunda bulunan Warrior, Rogue veSorcerer.

Oyun içerisinde birçok mod bulunmakta. Normal bir haritaya girdiğinizde canavarları öldürerek içinde kendine malzeme düşürebilir kendinizi geliştirebilir veya oyun içerisinde satabilirsiniz. Ek olarak pvp olarak bilinen bir harita daha var. Bu harita içerisinde, gruplar halinde başka karakterlere saldırabilirsiniz.

Oyunun en can alıcı bölümü burası. Üstelik bu savaşlar için yüksel level olmanıza gerek yok. 10 level olduğunuz zaman pvp haritasında sizi kendi seviyenizdeki rakiplerinizle eşleştiriyor. Bu tarz oyunlarda olmazsa olmazlar arasında Pazar sistemi. Seviyemize göre düşük kalan işimize yaramayan ama başkası için çok lazım olan malzemeleri Pazar sistemi ile satıp ticaret yapabilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Webmaster'lığın yanında kendi açtığım web sitelerimde editörlük yapmaktayım. Teknoloji, bilim, evren ve bunlarla ilgili her türlü film, dizi, haber ve diğer içerikler ilgi alanıma girmektedir. Önemli bulduklarımı paylaşmaktan asla çekinmem, yeter ki zaman bulayım.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 5 sene önce

    Benim gibi hangi oyunu indireceğini şaşıranlar için güzel bir makale olmuş. Teşekkürler. Shadows fight ı çok beğendim hemen indireceğim.