İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haftalık Paylaşımlar
  3. ZenFone için Haftanın Oyunları – 1

ZenFone için Haftanın Oyunları – 1

zenfone-haftanin-oyunlari

8 Ball Pool

Masa oyunlarını seven okurlarımızın ilgisini çekebileceğini düşündüğümüz bir oyunla karşınızdayız. 8 Ball Pool oyununda; yüksek grafik ve kalite olmasa da oyunun yapısı bizi kendisine bağlayabiliyor. Çevrimiçi oyunlar arasında en çok kullanıcısı olan oyunlar arasına girebilen 8 Ball Pool, giriş için bize birçok çevrimiçi oyunda olduğu gibi 2 seçenek sunuyor bunlar;Facebook bağlantısı ve miniclip kullanıcı hesapları.

Oyuna giriş yaptığımız için ilerlemelerimiz ve kazandığımız çip paralar giriş yaptığımız farklı iOS veya Android tabanlı cihazlara aktarılabiliyor. Oyun içeriği oldukça geniş dersek haksız sayılmayız bilardonun yanında “döndür kazan”, “kazı kazan” ve “yüksek alacak” gibi ek oyunlar oynayarak çip para kazanıp veya kaybedebiliyorsunuz. Dünyanın diğer ucundaki oyuncular ile 1vs1 ve turnuva modu ile karşı karşıya gelebiliyoruz.

Kazandığımız çip paralar daha yüksek daha tecrübeli odalara giriş yaparak daha dişli rakipler ile eşleşiyoruz ve tabi ki ortaya koyduğumuz çip para ile birlikte kazancımızda artıyor, ek olarak cip para kullanarak kendimize belirli özelliklere sahip “ıskata” alabiliyoruz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Webmaster'lığın yanında kendi açtığım web sitelerimde editörlük yapmaktayım. Teknoloji, bilim, evren ve bunlarla ilgili her türlü film, dizi, haber ve diğer içerikler ilgi alanıma girmektedir. Önemli bulduklarımı paylaşmaktan asla çekinmem, yeter ki zaman bulayım.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 5 sene önce

    Benim gibi hangi oyunu indireceğini şaşıranlar için güzel bir makale olmuş. Teşekkürler. Shadows fight ı çok beğendim hemen indireceğim.