ZenFone için Haftanın Oyunları – 1

ZenFone’unuza oyun yüklemek istediniz fakat Google Play oldukça karışık mı geldi? Uzun uzadıya oyun listeleri arasında vakit kaybettiniz ancak istediğiniz oyunları bir türlü bulamadınız. Daha da önemlisi hangi oyunun daha iyi olduğunu bilmiyorsunuz, ve birilerinin size oyunlar önermesini istiyorsunuz. Bu noktada sizler için yardıma yetişiyorum; artık haftalık oyun paylaşımlarında bulunuyorum.

ZenFone’unuzda dilediğiniz gibi oynayabileceğiniz her kesime hitap eden çeşitli oyun paylaşımlarını her hafta sınırlı sayıda yapacağım. Her hafta siteyi takip ederek sevdiğiniz oyunu bulabilirsiniz ve belki de bağımlısı olabilirsiniz!

CarX Drift Racing

Araba yarışlarına ilgisi olan ve Drift severler için kaliteli bir yarış oyunu olan CarX Drift Racing ile karşınızdayız. CarX Drift Racing’i diğer yarış oyunlarından ayıran en büyük özelliklerden biri kontrollerinin gerçekçi olması. Bir yandan ise oyun içerisindeki gaz fren gibi kontrollerin düzenini tamamen sizlere bırakılmış olması oyunun artıları arasında yer alıyor.

CarX Drift Racing gerçekten keyifli bir oyun. Aynı zamanda oyun içerisinde;Racing veya Drift olmak üzere arabanızın motorunu ve lastiklerini değiştirip yarışa göre daha iyi performans sağlayabiliyorsunuz. Drift puanları kazanarak yeni harita ve yeni arabalar açabilir onları modifiye edebilirsiniz.

Bir Cevap

  1. Taner Gergül 23 Mayıs 2015 Cumartesi

Cevapla

En son ZenFone gelişmeleri
GELEN KUTUNUZDA!

E-Mail bültenimize abone olarak yayımladığımız en son makaleleri gelen kutunuzda bulabilirsiniz.