1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Zenfone 5’i 4 Gün Şarj Etmeden Kullandı!

Zenfone 5’i 4 Gün Şarj Etmeden Kullandı!

coolman7-zenfone-5-pil-testi-slayt

DonanımHaber Forumu üyelerinden coolman7, Zenfone 5’i kendi yöntemleriyle tam 4 gün hiç şarj etmeden kullandı. Peki detayları öğrenmek istiyor musunuz? Yazının devamını okumaya devam edin.

Bilgilendirme
Yazının geri kalanı, coolman7’nin kendi yazdıklarından oluşmaktadır. Kaynağından okumak için tıklayın.

Yazının devamını okumak için aşağıdan sayfayı değiştirin.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Webmaster'lığın yanında kendi açtığım web sitelerimde editörlük yapmaktayım. Teknoloji, bilim, evren ve bunlarla ilgili her türlü film, dizi, haber ve diğer içerikler ilgi alanıma girmektedir. Önemli bulduklarımı paylaşmaktan asla çekinmem, yeter ki zaman bulayım.

Yorum Yap

Yorumlar (10)

  1. Merhaba, Siz daha önce şarj hakkında bir paylaşımda bulunmuştunuz. Şarjı %100 yapın telefonu kapalı şekilde de şarjda bırakın bilgisayardan da ful yapın gibi.. Tekrar paylaşabilir misiniz?

  2. Komedi ya. Akıllı telefon alacağım masaya koyup izleyeceğim. Çalarsa elime alacağım gece modunu değiştireceğim vs. Saçmalık bu

  3. Merhaba ben zenfone 5 kullanıyorum telefona root atarsam eğer garanti kapsamı dışına mi çıkmış olurum

  4. 5 sene önce

    zenfone 5 kullanıyorum her günde 6 saat şarj bitiyor bunun için ne yapmam lazım? lütfen bana yardımcı olur musun ?

  5. Kardeş o şekil kullanırsan tabiki sarj gider .Sonucta akıllı telefon tüm özelliklerini kısıtlayıp kapamın ne anlamı var

  6. merhaba size daha önce de yazmıştım zenfone5’im stand by modunda en fazla 12 saat dayanıyor demiştim, rootladım, greenify’ı denedim olmadı, sonra servise gönderdim, sanırım bataryayı ve sim kartı ile ilgili birşeyi değiştirmişler, fakat sorun devam ediyor.intel deep sleep modu gerçekleşmiyor herhalde, bir keresinde metroda batarya grafiği düzelir gibi olmuştu, sonra eski haline döndü,ne yapılabilir?