1. Ana Sayfa
  2. Geliştiriciler Özel
  3. Zenfone 5/6: RootZenfoneKitKat Sonrası Güncelleme Sorununun Çözümü

Zenfone 5/6: RootZenfoneKitKat Sonrası Güncelleme Sorununun Çözümü

Android-korsan

Update-Recovery.bat dosyasını indirin, daha sonra telefon sürümünüze uygun olan (WW’lu olanlardan seçin) xyz-recovery.img dosyasını indirin. Öncelikle indirdiğiniz Recovery dosyasının ismini recovery.img olarak değiştirin. Ardından bu recovery.img dosyasını ve Update-Recovery.bat dosyasını, telefonu rootlamakta kullandığınız RootZenfoneKitKat klasörünün içerisine kopyalayın ve var olan dosyalar ile değiştirin.

Daha sonra telefonunuzun USB hata ayıklama modu açık iken telefonunuzu bilgisayara bağlayın ve ardından Update-Recovery.bat dosyasını çift tıklayarak çalıştırın. Ardından telefonunuza stok Recovery dosyasının flaşlanmasını ilgili CMD ekranından takip edin. İşlem bitince artık telefonunuzu gönül rahatlığıyla güncelleyebilirsiniz.

Kaynak: http://23pin.logdown.com/posts/240246-zenfone-if-you-failed-to-apply-ota-update-after-using-rootzenfonekitkat

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Webmaster'lığın yanında kendi açtığım web sitelerimde editörlük yapmaktayım. Teknoloji, bilim, evren ve bunlarla ilgili her türlü film, dizi, haber ve diğer içerikler ilgi alanıma girmektedir. Önemli bulduklarımı paylaşmaktan asla çekinmem, yeter ki zaman bulayım.

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. son gelen güncellemeyi yaptıktan sonra gelen aramada ses gitmiyor nasıl çözebilirim acill yardım