ZenFone 5 (2018) İlk Güncellemesini Aldı Bile!


Filipinlerde satışa sunulan ASUS’un yeni gözdesi ZenFone 5 ZE620KL modeli ilk güncellemesini aldı bile! Özellikle kamera tarafında yenilemeler yapan ASUS’un bu güncellemesine yakından bakıyoruz.


İncelemesini yaptığımız ZE620KL model numarasına sahip olan Zenfone 5 için yayınlanan güncelleme ile cihazın yazılım sürüm numarası 15.0615.1803.60 oluyor. Gelin, şimdi kamera tarafındaki yenilikler ile ön plana çıkan güncellemeye yakından göz atalım.

Zenfone 5 2018 için yeni bir güncelleme yayınlandı!

Yayınlanan güncellemenin sunduğu yeniliklerin başında, bokeh efekti geliyor. Zenfone 5 arka tarafında çift kameraya ev sahipliği yapıyor olsa da, arka kısmı bulanık portre fotoğrafları bu güncelleme sonrasında çekilebilir hale geliyor.

ZenFone 5 (2018) İlk Güncellemesini Aldı Bile! 1

Yapay zeka işlevlerinin daha iyi bir hale getirildiği güncelleme, genel kamera performansı konusunda da iyileştirmelere ev sahipliği yapıyor. Bunun yanı sıra güncelleme sonrasında yüz kilidi özelliği çok daha hızlı bir şekilde çalışıyor.

OTA aracılığıyla yayınlanan güncelleştirmenin tüm Zenfone 5 kullanıcılarına ulaşması birkaç gün sürebilir. Ayrıca, kullanıcılar Ayarlar> Sistem> Sistem Güncellemeleri yolunu takip ederek güncellemeyi kontrol edebilirler.

Kaynak: https://goo.gl/3Pvnvp

Cevapla

En son ZenFone gelişmeleri
GELEN KUTUNUZDA!

E-Mail bültenimize abone olarak yayımladığımız en son makaleleri gelen kutunuzda bulabilirsiniz.