ZenFone 2 Türkçe Tanıtım Videosu Yayımlandı!

ASUS Türkiye resmi Facebook sayfasından ZenFone 2’ye ait kısa Türkçe tanıtım videosunu yayımladı.

Videonun detaylarına baktığımızda hızlıca önemli ZenFone 2 özelliklerinden bahsedildiğini görüyoruz. Tasarımdan kameraya, performanstan, arayüze kadar birçok önemli özellikten hızlıca bahsediliyor.

Dış tasarım

Ergonomik kavisli tasarım ve ikonik eşmerkezli dairesel tasarım terimleri kullanılıyor. Bilindiği üzere ZenFone 2’nin arka kapağı bombeli yapıya sahip ve boyutu 3 mm’den 10 mm’ye kadar çıkıyor. Ayrıca önceki ZenFone 2 tasarımına da benzemektedir.

Ekran

Etkileyici 5.5 inç Full HD IPS ekran terimi kullanılıyor. Gorilla Glass 3 ile güçlendirilen ekran, Splendid teknolojisi ile canlı renkler ve keskin detaylar gösterebilmektedir.

Kamera

13 MP PixelMaster kamera, Süper HDR ile %400 daha iyi kontrast deyimi kullanılıyor. Bilindiği üzere PixelMaster teknolojisi 4 pikseli birleştirip 1 süper piksel haline getirerek daha parlık fotoğraflar çekmenize olanak tanıyor. Hayatın gerçek renkleri, çift flaş doğal ten rengi deyimi de kullanılmaktadır. ZenFone 2 sıcak ve soğuk renkleri daha iyi gösterebilmesi için 2 adet birleşik flaş taşımaktadır. Böylece gece çekimleri daha gerçekçi çıkmaktadır. Ayrıca videoda ön kameranın 140 derecelik geniş açıyla çekim yapabildiğinden bahsediliyor.

Arayüz

ZenFone’ların arayüzüne ASUS, ZenUI demektedir. Yeni ZenUI kişiselleştirilebilir renk temaları deyimi kullanılmaktadır. ZenFone 2’nin farklı renklerde temalarının bulunduğunu görüyoruz.

Daha fazlası…

Aşağıdaki videoyu izleyerek ZenFone 2’nin diğer önemli özelliklerini de öğrenebilirsiniz:

6 Yorum

 1. Oktay 20 Haziran 2015 Cumartesi
  • Rambo_FT 20 Haziran 2015 Cumartesi
   • Oktay 20 Haziran 2015 Cumartesi
    • Rambo_FT 20 Haziran 2015 Cumartesi
 2. Oktay 22 Haziran 2015 Pazartesi
  • Rambo_FT 22 Haziran 2015 Pazartesi

Cevapla

En son ZenFone gelişmeleri
GELEN KUTUNUZDA!

E-Mail bültenimize abone olarak yayımladığımız en son makaleleri gelen kutunuzda bulabilirsiniz.