ZenFone 2 Kamera İncelemesi: Oto mod, Süper HDR, Süper Çözünürlük


Zenfone 2; Arka kamera 13 MP’lik yüksek çözünürlüğe BSI yüksek hassaslık sensörüne sahip. Largan 5 parça lens+mavi mercek ile yüksek odak aralığı 2.0F ve Wide FOV 75 donatılarıyla güçlendirilmiş. Ön kamera da 2.0F odak aralığı ve BSI sensörüyle donatılmış. Çift flaş ışığı ise Zenfone 2’yi daha iyi yapıyor. Arka kamera fotoğraf çekimleri gün ışığında oldukça iyi görüntüler yakalamakta, aynı şekilde düşük ışık çekimleri de PixelMaster teknolojisi sayesinde iyi çıkmaktadır.


Zenfone 2’nin 13 MP Arka Kamerası şaşırtıcı fotoğraflar çekebiliyor ve 5 MP ön kamerası 85 derecelik geniş açılı lensi sayesinde keskin özçekim (selfie) ile temiz video çekimleri yapabiliyor.

Zenfone 2’nin Çift-Ledli flaşı karanlık alanları doğal renklerinde çekim yapabilecek kadar aydınlatabiliyor. Fotoğraf çekim düğmesine basar basmaz, Zenfone 2 çok iyi bir zamanlamayla sarı ve beyaz ışıklardaki düzeni kurup karanlık alanları en doğal haliyle aydınlatıyor.

İnanılmaz süper HDR fotoğrafçılık, Zenfone 2 ile mümkün! Zenfone 2’deki PixelMaster teknolojisi ile Süper HDR çekimleri yapılabiliyor. Telefon PixelMaster teknolojisi ile karanlık alanları en iyi şekilde aydınlatırken, Süper HDR ile aydınlık alanlarla olan bağlantısını en iyi şekilde kurmaktadır. PixelMaster teknolojisi ile karanlık alanlar %400 daha aydınlık çekilerek, inanılmaz HDR deneyimi yaşatmaktadır.

Kamera kıyaslamaları için aşağıdan sayfayı değiştirin.

Bir Cevap

  1. Gurur 19 Temmuz 2015 Pazar

Cevapla

En son ZenFone gelişmeleri
GELEN KUTUNUZDA!

E-Mail bültenimize abone olarak yayımladığımız en son makaleleri gelen kutunuzda bulabilirsiniz.