1. Ana Sayfa
 2. Haberler
 3. Yepyeni ASUS Launcher Sızdırıldı!

Yepyeni ASUS Launcher Sızdırıldı!

asus-launcher-1.4.0.150205-slayt

ASUS, sadece uygun fiyatlı Zenfone’larıyla değil aynı zamanda sunduğu geniş ve sürekli yazılım desteğiyle adından devamlı söz ettiriyor. Bugüne kadar hiçbir firmanın yapamadığını yapıp, hem işletim sistemini hem de uygulamalarını her daim güncelleyen Asus, yeni tasarladığı ve oldukça şık görünen ASUS Launcher’ı yanlışlıkla sızdırdı!

Yepyeni ASUS Launcher!

Arayüze baktığımızda birçok geliştirmeler görüyoruz. Ev ekranına ilk girdiğimizde karşılaştığımız ekrandan uygulama ekranına, uygulama ekranından ikonlara, ikonlardan animasyonlara kadar her şey yenilenmiş. Henüz Google Play’de yayımlanmamış versiyonun ekran görüntüleri ve indirme bağlantılarını aşağıda bulabilirsiniz.

İkon Desteği!

Evet, yanlış okumadınız! Artık ASUS Launcher, Google Play üzerindeki tüm ikon paketlerini destekliyor! İstediğiniz ücretli veya ücretsiz ikon paketini Google Play Store‘dan indirip, Launcher ayarlarından seçmeniz yeterlidir.

Ekran görüntüleri ve yazının devamı için aşağıdan sayfayı değiştirin.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Webmaster'lığın yanında kendi açtığım web sitelerimde editörlük yapmaktayım. Teknoloji, bilim, evren ve bunlarla ilgili her türlü film, dizi, haber ve diğer içerikler ilgi alanıma girmektedir. Önemli bulduklarımı paylaşmaktan asla çekinmem, yeter ki zaman bulayım.

Yorum Yap

Yorumlar (9)

 1. BU LAUNCHER İNDİRİLEBİLİYORMU ZENFONE 5’LERE

 2. Google play güncellemesini bekliycem 😀 bug felan vardır uğraşmıyım

  • Resmi güncellemenin sızdırılmış hali olduğundan hatalı olduğunu sanmıyorum. Ancak telefon üzerinden güncelleme yapmak daha güvenlidir.

 3. bugün google playden güncelleyebilirsiniz ben bi fark göremedim

 4. Çok güzel hocam ben çıkınca almayı planlıyorum

 5. Asus Launcher Google play store üzerinde de 11 şubat tarihinde güncellenmiş. Ben bir fark göremedim diyen @sezer, en kısa zamanda göz randevusu alman dileği ile 🙂

 6. Tolga ahım şahım bi değişiklik yok yani abartma bence

 7. çok başarılı olmuş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.