1. Ana Sayfa
  2. Gearbest
  3. Yeni Müşteri Kampanyası: Kuponla 5 TL’nin Altına Kadar İner!

Yeni Müşteri Kampanyası: Kuponla 5 TL’nin Altına Kadar İner!

kuponla-5-tl-nin-altina-kadar-iner

Gearbest.com’un yeni müşterilerine sunduğu kampanyalara hergün bir yenisini ekliyor. Şimdiki kampanyanın sloganı ise “Kuponla 5 TL’nin Altına Kadar İner!”.

Bilgilendirme
  • GearBest.com, merkezi Çin’de bulunan, uluslararası ürün satışı gerçekleştiren Çinli bir firmadır.
  • GearBest.com’dan vereceğiniz siparişler Çin’den geldiği için, ürünlerin elinize geçiş süresi bir haftadan iki aya kadar uzayabiliyor.
  • Gümrükte takılmadan geçen ürünler genellikle daha çabuk elinize geçerken, gümrükte takılanlar için bu süre oldukça uzayabiliyor.
  • GearBest.com ile ilgili birçok bilgiyi buradaki linkte bulabilirsiniz (ilgili sitedeki anlatımı gerçekleştiren kişi, GearBest Türkiye temsilcisidir, sorularınızı siteye üye olarak özel mesaj yöntemiyle ona sorabilirsiniz).
  • Bizzat kendim GearBest’ten alışverişler gerçekleştirdiğimden, siteye güvenebileceğinizi söyleyebilirim. Yalnız, firma bana sadece sponsor olduğundan, firma ile ilgili soru veya sorun bildirimini bana yapmanızı kabul etmiyorum. Bir soru soracaksanız veyahut sorun yaşadıysanız bunu GearBest hesabınıza giriş yaptıktan sonra sitenin masaüstü versiyonunda sağ üst bölümündeki Canlı Destek linkine tıklayarak her türlü bilgiyi edinebilirsiniz.
  • Site yarı Türkçe yarı İngilizce olduğundan anlamadığınız kısımlar için Google Çeviri aracını kullanabilirsiniz. Ayrıca, yurtdışı alışverişte hiçbir bilginiz yoksa, bilen birilerine danışmanızda fayda var. Google’dan araştırma yapmanızı öneririm (“Gearbest güvenilir mi?, Gearbest kargo geliyor mu, Gearbest alışveriş nasıl yapılır?” vs.). Benim asıl alanım ASUS ZenFone’lar olduğundan GearBest için özel anlatımlar oluşturarak sitemi GearBest’in yan kuruluşuna dönüştüremem. İnternette GearBest ile ilgili sürüyle bilgi mevcut, bunları kullanmanızı öneririm.
  • Kuponlar haricinde GearBest.com ile ilgili hiçbir sorumluluğu kabul etmediğimi bildirmek isterim. Ben GearBest.com Türkiye temsilcisi değilim. Sadece sponsorun reklamını gerçekleştiriyorum. Sizlerde bu sayede indirim kuponlarına ulaşabiliyorsunuz. GearBest’in satış taktiği böyledir. Lütfen soru ve sorunlarınızı GearBest.com’a bildirin, bana değil.
  • Kuponlar süre ve sipariş adeti ile kısıtlanmıştır. Hızlı davranırsanız kuponların hâlâ aktif olduğunu görebilirsiniz.

Yeni Müşteri Kampanyası: Kuponla 5 TL’nin Altına Kadar İner!

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Webmaster'lığın yanında kendi açtığım web sitelerimde editörlük yapmaktayım. Teknoloji, bilim, evren ve bunlarla ilgili her türlü film, dizi, haber ve diğer içerikler ilgi alanıma girmektedir. Önemli bulduklarımı paylaşmaktan asla çekinmem, yeter ki zaman bulayım.

Yorum Yap