İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. İncelemeler
 3. Tüm Zenfone’ları Karşılaştırdık!

Tüm Zenfone’ları Karşılaştırdık!

Tüm Zenfone’ları Karşılaştırdık!

ASUS, Zenfone’ların sadece isim değil kod varyasyonlarını da yapmış. Aynı isme sahip bir Zenfone modelinin özellikleri farklı olabiliyor. Bu durumda insanların kafası karışıyor. Bunun önüne geçmek ve insanları aydınlatmak için, var olan tüm Zenfone varyasyonlarını bu makalede ayrıntılı teknik özellikleriyle karşılaştırdık.

ASUS Zenfone modelleri

ASUS Zenfone Modelleri
Modeller
Çift Sim Kart Desteği
Zenfone 4 A400CGYok
Zenfone 4 A400CXGVar
Zenfone 4 A450CGVar
Zenfone 5 A500CGVar
Zenfone 5 A501CGYok
Zenfone 5 A500KLYok
Zenfone 6 A600CGVar
Zenfone 6 A600CGVar

Modellerin çeşitlerini görmek için aşağıdan sayfaları değiştirin.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Webmaster'lığın yanında kendi açtığım web sitelerimde editörlük yapmaktayım. Teknoloji, bilim, evren ve bunlarla ilgili her türlü film, dizi, haber ve diğer içerikler ilgi alanıma girmektedir. Önemli bulduklarımı paylaşmaktan asla çekinmem, yeter ki zaman bulayım.

Yorum Yap

Yorumlar (8)

 1. Eee nasıl oluyor geçende Bim verdi zenfone 5 çift hat desteği vardı buradaki hiç bir zenfone 5 modelinde çift hat desteği yok diyor

 2. Daha farklı Zenfone 5 modelleride var güncellermisiniz lütfen insanın kafası karışıyor çok çeşit var ayrıca bimdeki model burda yok

 3. Slm bende şaşırdım bende iki tane asus t00j d(501cg) 2side çift hatlı şişir burda tek hatlı gözüküyo bu nasıl oluyo???

  • Çünkü çift hatlı Zenfone 5 A501CG modeli daha sonra üretildi. Bu makalenin yazıldığı tarihte henüz çift hatlı bir Zenfone 5 A501CG yoktu.

   Ben Zenfone 5 A501CG telefonumu Kasım’da aldım ve tek sim kart desteği var.

 4. Rambocum bu zenfone4 lerde çift sim kartı ayni anda aktifmi ? Yani biri ile konuşurken diğeri arandığında çalıyor mu? Yoksa aradığınız kişiye ulaşılamıyor mu ? Bilgin varsa paylasirmisin .tşk

  • Her iki sim kart aynı anda aktif diye biliyorum ancak bizzat tecrübe etmedim. Bilen birinin yanıtlaması daha iyi olur.