0
0

zenfone 4 telefonumu android l yükledikten sonra, tekrar kitkata düşürdüm şimdi tekrar lolipop yüklemek istediğimde hata veriyor. güncellmeyi yüklüyorum manuel olarak. sonra güncelleme var uyarısı geliyor bende güncelle diyorum. sonra güncelleniyor derken bir anda hata  yazıp droid ekranında güncelleme başarılı olamdı diyor

  • You must to post comments
0
0

Güncelleme iptal olduğunda Recovery açılır. Recovery açıldığında görünen hataları buraya yazabilir misiniz?

  • You must to post comments
0
0

güncelleniyor diyip çizgi yarıda kalıp sonra hata yazıp robot ölüyor. (20 saniye sürüyor) droid ekranında başka bişi yazmıyor

sonra cihaz droid menüden çıkıp çılış ekranına geliyor açılıyor yani ve şu hatayı veriyor sistem güncellemesi başarısız oldu (3)

bilinmeyen hata

sistem öncek yapılandırmasına döndü

ve ayrıca recorvy moduna power butonu ve ses alçaltma tuşuyla ulaşamıyorum.

ayrıca droid menüsüne girince yukarıda $$$$$$$unlock$$$$$ yazıyor

  • You must to post comments
0
0

Hatanın fotoğrafını çekebilseydiniz daha iyi olurdu.

İşletim sistemi açıldıktan sonra güncelleme yüklenemedi uyarısının görünmesi bizim için bir anlam ifade etmiyor. Bununla çözüme ulaşamayız. Hatanın detayları recovery’de görünür genellikle. Örneğin “security check failed” gibi bir yazı geçer hatanın içerisinde. Anlamı da “güvenlik kontrolü başarısız”dır, bu hatanın sebebinin sitemde yapılan modifikasyon olduğunu gösterir, çözümü ise orjinal rom flaşlama rehberini kullanarak sistem dosyalarını orjinaline dönüştürmektir.

Tabi sizdeki hata bu mu değil mi bilemiyorum. Size aynı çözümü öneriyorum: Zenfone Kurtarma & Sıfırlama Rehberine bakarak telefonunuza KitKat’ı tekrar flaşlayın. Sonra manüel olarak Lollipop’a güncelleyin.

  • You must to post comments
Showing 3 results
Your Answer
Name*
E-mail*
Başlık
Cevabınız*