0
0

Merhaba neden genelde neden sadece zenfone 5 için romlar paylaşıyorsun. Zenfone 6 kullanan ve sayfanı takip eden çok insan var sonuçta.

  • You must to post comments
1
0

ZenFone 5 içeriklerini özellikle seçip siteme aktarmıyorum. Kullanıcıların çoğu ZenFone 5 kullandığından bu yönde paylaşımlar yapılıyor ve haberler çıkıyor. Bende bu paylaşımları bloğuma aktarıyorum.

Yani ZenFone 5’in öne çıkmasını sağlayan benim özellikle ZenFone 5’e olan ilgim değil, çoğunlukla ZenFone 5’e yönelik paylaşımların yapılmasıdır.

Hatta size bu konuda kanıt olarak dünyaca ünlü bir geliştirici forumu olarak bilinen XDA-Forum’da bile, forum kategorileri arasında ZenFone’ların ilk serisinden sadece ZenFone 4 ve 5’e yer verilmiş durumda. ZenFone’ların ikinci serisinden ise ZenFone 2, ZenFone 2 Laser ve ZenFone Zoom’a yer verilmiş.

Ayrıca, Asus bir güncellemeyi dağıttığında ilk olarak ZenFone 5 için duyuru yapmaktadır. Bende aynen bu haberi paylaşmaktayım. Daha sonra ZenFone 6 için duyuru yapmaktadır, yine aynen ben de bu haberi paylaşmaktayım. Bu yüzden ZenFone 6 kullanıcılarını ikinci plana atmış gibi görünüyorum ancak gördüğünüz gibi bu harekette bulunan ben değilim, bizzat Asus’un kendisidir. Ben sadece aracıyım.

  • You must to post comments
Showing 1 result
Your Answer
Name*
E-mail*
Başlık
Cevabınız*