Cevaplandı
0
0

asus artık eski asus zenfone 5 cihazlarda lolipop güncellemesini kaldırdımı asusun sitesine giriyorum sürücülere bakıyorum romlarda hep kitkat sürümleri var lollipop neden yok ?

  • eray ceyhan 3 ay önce sordu
  • son düzenleme 3 ay önce
0
0

vermiş olduğunuz linke baktım hangisi daha güncel sürüm ?

0
0

Telefonunuz A500CG veya A501CG modeli ise en güncel sürüm: Lollipop Sistem Güncellemesi: V3.24.40.87

0
0

sağol teşşekürler bu asus mobile manageri ben yüklemeye çalışınca birincisi paket çözümlemesinde sorun var diyor ikincisi google play store girince asus mobile manager cihazınız bu sürümle uyumlu değil diyor asus zenfone 5 2014 ve asus zenfone 6 larda bu program çalışmıyor sanırım doğrumu ?

0
0

Denemem mümkün değil ilgili uygulamayı. Ancak uygulama eğer uyumlu olsaydı Play Store’dan uyumsuzluk hatası almazdınız diye düşünüyorum. İsterseniz buradan indirmeyi ve yüklemeyi deneyin: ASUS Mobile Manager

0
0

tamam denicem size haber edicem ya kusura bakmayın biraz fazla soru sordumda telefonumla ilgili bir sorun dahada yaşıyorum telefonu usb kablo ile bilgisayara bağladığım zaman bilgisayarı görmüyor telefoncuya götürdüm yapamadı dedi şarj bordu arızalı ara film hasar almış dedi mazemecidede parçası yok telefonun garantiside bitti kendi servisine göndersem fiyatı çok pahalıya patlarmı ?

0
0

Muhtemelen anakart değişimi yaparlar ancak kesin bilgi sahibi değilim. İsterseniz buradan size en yakın servisi arayıp sorun: https://zenfoneasus.com/asus-telefon-garanti-servisi-zenfone-nasil-servise-gonderilir/

Showing 7 results
Senin Cevabın
İsim*
E-posta*
Cevabınız*