0
0

Merhaba;

Asus zenfone 5 1. nesillerden kullanıyorum. Telephony service için pili çok kullanan uygulamalar uyarısı çıkarmaya başladı. Bende baktım araştırdım yabancı sitelerde telefonla ilgili uygulamanın kaldırılması tekrar kurulması yazıyordu. Bende asus calling screen i kaldırdım sonra tekrar kurdum ancak bu seferde bana arama geliyor arama ekranı görünmüyor gelen aramayı cevaplayamıyorum. Ben de arama yapamıyorum rehberden birini aradığımda arama ekranı gelmiyor aslında arama yapıyor ama ben görmüyorum ekranda bunu ve kapat hoparlör vs hiçbirşey yani arama ekranı gelmiyor. Çıldıracağım sabahtan beri uğraşıyorum düzelmedi. Telefon 5.0 lollipop root lu taaa aldığım zaman 2015 te yapmıştım. İlk defa telefonda sorun yaşıyorum beni hiç sıkıntıya sokmayan telefon böyle oldu düzeltemiyorum yardım lütfen. Teşekkürler.

0
0

Merhaba;

Aynı gün akşam Asus’un uygulama yedekleyici programıyla hafıza kartı üzerine telefonun backup dosyasını aldım sonrasında ayarlardaki yedekle ve sıfırla dan telefonu sıfırladım. Telefon sıfırlandıktan sonra yine aynı program üzerinden backup ı telefona geri yükledim. Sürüm yine android 5.0 lollipop (V3.24.40.87) olarak devam ediyor. Arama ekranı sorunum çözüldü ama tabi bu işlemleri yaptığım için mevcutta kullandığım bazı ayarlarımı ve telefon uygulamalarındaki bazı ayarları mı yeniden yapılandırmak zorunda kaldım. Gözümden kaçan eksikliklerim olduğunu da düşünüyorum zamanla kullanırken ortaya çıkacak.

Bu arada Telephony service için pili çok kullanan uygulamalar uyarısı devam ediyor bundan kurtulamadım.

  • Samet 3 ay önce cevapladı
  • son düzenleme 3 ay önce
0
0

Telefonunuzdan bir sistem uygulaması silmişsiniz. Bu uygulamayı yerine koymak için orjinal rom’u telefonunuza flash’lamalısınız. Sizi şöyle alalım: https://zenfoneasus.com/zenfone-kurtarma-orjinal-roma-donme-versiyon-dusurme-ve-temiz-guncelleme-rehberi/

Showing 2 results
Senin Cevabın
İsim*
E-posta*
Cevabınız*