0
0

hocam sadece bende değil bir kaç arkadaşta da aynı sorun var son güncellemeden sonra asus launcher telefondan silinmiş oluyor google playdede cihanız bu sürümle uyumlu değil değil diyor hatta bende asus launcher google playde gözükmüyor bile çözümü nedir fabrika ayarlarına dönersek sorun çözülürmü

0
0

Ayarlar >Uygulamalar içerisinden ZenUI Launcher onbellegini temizlemeyi deneyin.

0
0

kardes yaptım olmuyor google playe girince asus launcher açıyorum cihazınız bu sürümle uyumlu değil diyor güncelleme yapamyıroum launcher güncellemesi

0
0

Güncellemenin bir hatası ancak söylediğim şekilde çözebilenler olmuştu. Siz çözemediniğinize göre kesin çözüm bu değil. Yeni bir güncellemenin gelmesini bekleyeceksiniz ya da internetten güncel APK dosyalarını bulup yükleyeceksiniz.

0
0

yükledim yine olmadı acaba diyorum ben güncellemeyi otadan yaptım ve uygulama optimizasyon yapılırken 3 4 dk internet gidip gelmişti ondan olabilirmi

0
0

Bahsettiğiniz gibi “OTA güncellemesi sırasında internetin kesilmesi” böyle bir soruna neden olmaz. Eğer olsaydı sorun sadece sizdeki telefondan kaynaklanırdı ve başka hiçkimse bu sorunu yaşamazdı.

Örneğin; aynı durumu neredeyse tüm ZenFone 5 kullanıcıları son güncellemede yaşıyor. Demek ki bahsettiğiniz çok özel durum geçerli değil.

Eğer telefondan kaynaklandıysa, ben şimdi ZenUI Başlatıcı uygulamasının sayfasına, laptop’ım üzerinde yüklü olan Google Chrome tarayıcısıyla girdim ve aynı sonuca ulaştım. İşte yaşadığım sorun bu linkteki resimde göründüğü gibidir.

Tuhaf olan, Samsung’larla uyumlu olan ZenUI’nin ZenFone’larla uyumsuz olması. Asus gerçekten gülünç duruma düşürdü bizleri.

Showing 5 results
Senin Cevabın
İsim*
E-posta*
Cevabınız*