1. Ana Sayfa
 2. Modifikasyon
 3. Lollipop Yüklü ZenFone’lar için Viper4Android Modu

Lollipop Yüklü ZenFone’lar için Viper4Android Modu

zenfone-viper4android-mod

ZenFone’ların ses işlemcisini daha verimli ve etkili bir şekilde kullanmamıza olanak tanıyan, Android’in eşsiz modifikasyonlarından biri olan Viper4Android modunu yükleyerek telefonunuzda çok daha güzel sesler alabilirsiniz. Viper4Android modu varsayılan ses kütüphane dosyalarını değiştirerek onlara daha farklı ses efektleri ve deneyimleri katar. Bu makalede sizlere Android 5.0 Lollipop yüklü herhangi bir ZenFone’a Viper4Android modunun nasıl yüklendiğini anlatacağım.

 

Gereksinimler

Telefonunuzun yedeğini mutlaka alın (nasıl yapacağını öğrenmek için tıklayın)

Buradaki işlemlerden dolayı telefonunuza vereceğiniz zararlarda sorumluluk tamamen size aittir.

Hızlı Erişim Linkleri

Talimatlar için aşağıdan sonraki sayfaya geçin.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Webmaster'lığın yanında kendi açtığım web sitelerimde editörlük yapmaktayım. Teknoloji, bilim, evren ve bunlarla ilgili her türlü film, dizi, haber ve diğer içerikler ilgi alanıma girmektedir. Önemli bulduklarımı paylaşmaktan asla çekinmem, yeter ki zaman bulayım.

Yorum Yap

Yorumlar (21)

 1. Root gerektiriyor mu?

 2. 4 sene önce

  zen 5 için ses yükseltme işlemi var mı? lollipop için

 3. ViPER4Android_FX_A4.x.apk nerden indirebiliriz yazıda göremedim?

 4. Hocam zen 5 lolipop için ses arttırmayı bulamadım anasayfada linkini atarmıısın

  • Sitenin alt kısmında “İŞİNİZE YARAYABİLECEK YAZILAR” başlığı altında birçok verimli makale mevcut, sizin istediğiniz dahildir.

 5. Root yapmadan lollipop ougulamasında ses yükseltilebilir mi?

 6. selamın alykum buraya yazdım kusura bakma şimdi ses dosyaları attık ya audıo klasörune orjınal dosyaların mı uzantısını degıstırecz yoksa attıklarmızın mı ?

  • Sanırım ses yükseltme modunu kastediyorsunuz, belirtmediğiniz için ancak tahmin yoluyla cevap yazabiliyorum. Dosyaları kopyalamadan önce sistemde bulunan dosya uzantılarını değiştireceksiniz. Sonra ismini değiştirdiğiniz dosyaların üzerine yapıştıracaksınız.

 7. bu program tam olarak ne ise yariyo viper

 8. Merhaba hocam,
  Sizde viper4android düzgün çalışıyor mu?
  Bende kimi zaman hiçbir şekilde baslar çıkmıyor, telefonu resetleyince normal haline geliyor, o zamanda viper devreye girmiyor. Bu sorundan dolayı kitkata döndüm, acaba çözümü var mı?

  • Viper4Andro,d Dolby Digital ve benzeri modifikasyonlar malesef tam anlamıyla ZenFone’lardaki intel işlemcinin yapısıyla uyumlu değil. O yüzden böyle hatalar verebiliyorlar. Ancak sizin bahsettiğiniz sorunu daha önce yaşayan olmadı ya da ben denk gelmedim, bu yüzden herhangi bir çözüm gereksinimi de olmadı. Gereksinim olmayınca çözüm de üretilmiyor.

 9. Sarkiyi acip ekolayzir a giriyorum parca oynatilamiyor diyor ve baska bir parcaya atliyor acilan parcada da calismiyor. Ne yapmam gerek

 10. ZenFone 2 icin de geçerli midir birde herhangi bi sorun oluşurmu?

 11. teşekkür ederim Rambo_FT.

 12. 4 sene önce

  Zenfone 6’da Düzgün Çalışmıyor…

  Bi Çalışıyor Bi Çalışmıyor…

  🙁