1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. GBWhatsApp Yükle V14.25 Son Sürüm-2020
Trendlerdeki Yazı

GBWhatsApp Yükle V14.25 Son Sürüm-2020


GBWhatsApp Nedir?

gbwhatsapp-yukle-son-surum-2020

 

UYARI!
WhatsApp Plus, GB WhatsApp, YoWhatsApp, OGWhatsApp, Aero Whatsapp ve FM WhatsApp gibi uygulamalar, WhatsApp’ın değiştirilmiş versiyonlarıdır. Uygulamalar üçüncü taraflarca geliştirilmiştir. WhatsApp’ın üçüncü taraf uygulamalarından olan bu versiyonlarını indirip kullanmanız sizin sorumluluğunuzdadır.

İndirip ve kullandığınız üçüncü taraf WhatsApp uygulamalarından doğan WhatsApp Hizmet Şartlarının İhlalinden sitemiz kesinlikle sorumlu tutulamaz.

WhatsApp tüm dünyada en çok indirilen ve kullanılan uygulamalardan biri olduğundan, başka hiçbir rakibin yenemediği bu sohbet ve anlık mesajlaşma uygulamasının işlevlerini genişletmeyi amaçlayan birçok aksesuar geliştirmesi de var: Telegram, LINE, Signal , Kik … Bazı yerlerde popüler olabilirler, ancak küresel düzeyde bir milyardan fazla aktif kullanıcıya sahip olan WhatsApp’a bile yakın olmayabilirler. Facebook Messenger, kavga edebilecek tek şey ama hepsi ailede kalıyor.

WhatsApp için genişletilmiş işlevler ve yeni özellikler

Peki, bu uygulama için mevcut farklı modlar arasında, orijinal uygulamaya dayalı olarak geliştirilen ancak yeni özellikler sağlayan ve mevcut seçeneklerden bazılarını genişleten işlevlerle geliştirilen bu GBWhatsApp’a dikkat çekmek zorundayız .

Ve şimdi bunun ne hakkında olduğunu bildiğinize göre, bu uygulamada bulacağınız farklı işlevler hakkında okumalısınız:

  • Aynı uygulamadan aynı anda iki WhatsApp hesabı kullanın .
  • Gizliliğinizi artıran işlevler : çevrimiçi durumunuzu gizleyebilir, çift mavi onay işaretini gizleyebilir, sohbetlerinize erişmek için bir şifre oluşturabilir, mesaj yazdığınızı veya kaydettiğinizi gizleyebilirsiniz …
  • Belgeleri ve multimedya dosyalarını paylaşın : 50 MB’a kadar PDF, TXT veya DOC formatında belgeler gönderin, tek bir tıklamayla konumunuzu paylaşın, kişileri daha kolay paylaşın …
  • Kameraya gelişmiş erişim, yazı tiplerinin özelleştirilmesi, kişileri aramak için yeni menülerle özelleştirilebilir kullanıcı arayüzü …

Bu uygulamayı yüklemek için WhatsApp’ı kaldırmanız gerektiğini unutmayın (kaybetmek istemiyorsanız konuşmalarınızın bir yedeğini almanız önerilir). Endişelenmeyin, yasağa karşı koruma ile birlikte gelir, bu nedenle bu modifiye edilmiş sürümü kullanmak için hizmetten çıkmazsınız.

Ayrıca, bu durumda, muhtemelen sadece WhatsApp Plus’ın arkasında ve en iyi WhatsApp modundan bahsettiğimizden ve anlık mesajlaşma ve sohbet uygulamasının işleyişinde ve performansında hemen bir iyileşme fark edeceğimizi belirtmeliyiz. APK’sını indirmeye ve yüklemeye karar verin.

 

GBWhatsApp Nasıl Kurulur?

Adım 1. Her şeyden önce, Android akıllı telefonunuza Gbwhatsapp dosyasını aşağıdaki linkten indirmeniz gerekiyor.

Sürüm Bilgileri

Sürüm Adı: V14.25

Dosya Boyutu: 57 MB

Sistem: Android 4.0 ve üzeri cihazlarda çalışır

Güncellenme: 1 gün önce

Son Sürüm

GBWhatsApp V14.25 Yükle(MediaFire)

GBWhatsApp V14.25 Yükle (Google Drive)

 

Adım 2. Akıllı telefonunuzda indirdikten sonra, cihazınızda Bilinmeyen Kaynak’ı etkinleştirmeniz gerekir. Bunun için, Ayarlar> Güvenlik> Bilinmeyen Kaynaklar’ı ziyaret etmeniz gerekir.

Adım 3. Şimdi Gbwhatsapp dosyasını kaydettiğiniz yere göz atın ve ardından yükleyin. Yükleme işlemi otomatik olarak Android’inizde başlayacak.

Adım 4. Şimdi birkaç saniye beklemeniz gerekiyor ve tamamlandıktan sonra, kurulum sürecinin tamamlandığını size söyleyen bir pop-up göreceksiniz.

Adım 5. Şimdi yüklü uygulamayı açın ve resmi WhatsApp uygulamasında yaptığınız gibi numaranızı doğrulamanızı isteyecektir . Tamamlandığında, harika özelliklerinin tadını çıkarabilirsiniz.

 

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap