1. Ana Sayfa
 2. Galeri/Medya
 3. Fotoğraf Yarışması #1

Fotoğraf Yarışması #1

zf2

Evet , siz yolladınız biz 10 tanesini seçtik , lafı uzatmak istemiyorum ama yeni kural eklendi çektiğiniz fotoğraflarda herhangi bir efekt uygulamamanız gerekiyor ve asus kamera uygulamasından çekmiş olmanız gerekiyor .

Bu seferlik ayırt etmedik ama gelecek haftaya başka kamera uygulamasıyla çekinen (örn: camera360) ve snapseed gibi uygulamalarla düzenleme yapmış olmamanız gerekiyor.

Gelecek hafta için tekrar yollayabilirsiniz – Fotoğrafların sıralaması yoktur.

Fotoğrafları görmek için sonraki sayfaya geçin >

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Webmaster'lığın yanında kendi açtığım web sitelerimde editörlük yapmaktayım. Teknoloji, bilim, evren ve bunlarla ilgili her türlü film, dizi, haber ve diğer içerikler ilgi alanıma girmektedir. Önemli bulduklarımı paylaşmaktan asla çekinmem, yeter ki zaman bulayım.

Yorum Yap

Yorumlar (5)

 1. 4 sene önce

  Hocam ben snapchat uygulamasıyla çekmiştim ayrıca ayrı bir efekt uygulamadım 720*1280 olarak çekiyor snapchat uygulaması,asusun programıyla fark yok .Millet dagı taşı,leptopu çekmiş benim çektiğim gece hava fişek patlarken tam netlik sağlamışım,benim resime yer vermemişsiniz .Gece çekiminide yer vermeliydiniz,dikkatli bir seçim yapmamışsınız bence 🙁

  • Lütfen fotoğraflarınızı tekrar gönderin, bir sonraki yarışmada yayımlama ihtimalini artırmış olursunuz.

   Sizin gibi yüzlerce fotoğraf gönderen var, aralarında seçim yapılıyor. Gözden kaçan veya iyi değerlendirilemeyen fotoğrafların olması gayet doğal.

 2. Nene çiçek resmi yollamistim ama goremedim Bea ?

 3. Bana Kalırsa fotoğrafların hepsi birbirinden güzel gerçekten çok beğendim

 4. iyi valla internetten bulunup koyulan fotolarda var adam bukut üstünde veya uçuruma nasıl gitti