ASUS ZenFone Full Firmware Listesi – WW Kodlu

ASUS ZenFone serisine ait ASUS sitesinde yayımlanan WW kodlu güncelleme dosyalarının direkt indirme linklerini (full firmware) burada bulabilirsiniz.

Listeleme sırası eskiden yeniye doğrudur.

ASUS ZenFone Max Full Firmware Linkleri

asus-zenfone-max-720

Destekleyen model kodları: ZC550KL, Z010

Lollipop Derleme Güncellemesi: V12.8.2.72
Lollipop Derleme Güncellemesi: V12.8.10.56

ASUS ZenFone GO Full Firmware Linkleri

asus-zenfone-go-720

Destekleyen model kodları: ZC500TG, Z00VD

Lollipop Derleme Güncellemesi: V12.1.0.25
Lollipop Derleme Güncellemesi: V12.1.0.27
Lollipop Derleme Güncellemesi: V12.1.0.29
Lollipop Derleme Güncellemesi: V12.1.0.36

ASUS ZenFone Selfie Full Firmware Linkleri

asus-zenfone-selfie-720

Destekleyen model kodları: , Z00T

Lollipop Derleme Güncellemesi: V1.11.40.302
Lollipop Derleme Güncellemesi: V1.12.40.382
Lollipop Derleme Güncellemesi: V1.13.40.661
Lollipop Derleme Güncellemesi: V1.14.40.695
Lollipop Derleme Güncellemesi: V1.15.40.1023
Lollipop Derleme Güncellemesi: V1.15.40.1238

ASUS ZenFone 2 Laser (ZE550KL) Full Firmware Linkleri

asus-zenfone-2-laser-ze550kl-1

Destekleyen model kodları: ZE550KL, Z00L

Lollipop Derleme Güncellemesi: V1.11.40.299
Lollipop Derleme Güncellemesi: V1.12.40.349
Lollipop Derleme Güncellemesi: V1.13.40.496
Lollipop Derleme Güncellemesi: V1.15.40.639
Lollipop Derleme Güncellemesi: V1.16.40.763
Lollipop Derleme Güncellemesi: V1.17.40.1234

ASUS ZenFone 2 Laser (ZE500KL) Full Firmware Linkleri

asus-zenfone-2-ze500kl-1

Destekleyen model kodları: ZE500KL, Z00E, Z00ED, Z00EDA, Z00EDB

Lollipop Derleme Güncellemesi: V12.8.5.106
Lollipop Derleme Güncellemesi: V12.8.5.118
Lollipop Derleme Güncellemesi: V12.8.5.156
Lollipop Derleme Güncellemesi: V12.8.5.172
Lollipop Derleme Güncellemesi: V12.8.5.222

ASUS ZenFone Zoom Full Firmware Linkleri

asus-zenfone-zoom-zx551kl-1

Destekleyen model kodları: ZX551ML, ZX550ML,

Lollipop Derleme Güncellemesi: V2.23.40.38
Lollipop Derleme Güncellemesi: V2.24.40.42
Lollipop Derleme Güncellemesi: V2.26.40.52
Lollipop Derleme Güncellemesi: V2.26.40.72

ASUS ZenFone 2 () Full Firmware Linkleri

asus-zenfone-2-ze551ml-1

Destekleyen model kodları: ZE551ML, Z00AD, Z00ADA, , Z00ADC

Lollipop Derleme Güncellemesi: V2.12.40.9
Lollipop Derleme Güncellemesi: V2.12.40.11
Lollipop Derleme Güncellemesi: V2.13.40.13
Lollipop Derleme Güncellemesi: V2.14.40.19
Lollipop Derleme Güncellemesi: V2.15.40.10
Lollipop Derleme Güncellemesi: V2.15.40.13
Lollipop Derleme Güncellemesi: V2.17.40.12
Lollipop Derleme Güncellemesi: V2.19.40.18
Lollipop Derleme Güncellemesi: V2.19.40.20
Lollipop Derleme Güncellemesi: V2.19.40.22
Lollipop Derleme Güncellemesi: V2.20.40.97
Lollipop Derleme Güncellemesi: V2.20.40.160
Lollipop Derleme Güncellemesi: V2.20.40.168
Lollipop Derleme Güncellemesi: V2.20.40.174

 

ASUS ZenFone 2 () Full Firmware Linkleri

asus-zenfone-2-ze550ml-1

Destekleyen model kodları: ZE550ML, Z008B, Z008C, Z008D

Lollipop Derleme Güncellemesi: V2.12.40.9
Lollipop Derleme Güncellemesi: V2.12.40.11
Lollipop Derleme Güncellemesi: V2.13.40.11
Lollipop Derleme Güncellemesi: V2.14.40.17
Lollipop Derleme Güncellemesi: V2.15.40.11
Lollipop Derleme Güncellemesi: V2.15.40.13
Lollipop Derleme Güncellemesi: V2.17.40.6
Lollipop Derleme Güncellemesi: V2.19.40.12
Lollipop Derleme Güncellemesi: V2.19.40.13
Lollipop Derleme Güncellemesi: V2.19.40.23

ASUS ZenFone 2 () Full Firmware Linkleri

asus-zenfone-2-ze550cl-1

Destekleyen model kodları: ZE550CL, Z00D

Lollipop Derleme Güncellemesi: V12.16.4.3
Lollipop Derleme Güncellemesi: V12.16.5.30
Lollipop Derleme Güncellemesi: V12.16.5.61
Lollipop Derleme Güncellemesi: V12.16.5.64
Lollipop Derleme Güncellemesi: V12.16.5.70

ASUS ZenFone C Full Firmware Linkleri

asus-zenfone-c-zc451cg-1

Destekleyen model kodları: ZC451CG, Z007

KitKat Derleme Güncellemesi: V4.11.40.88
KitKat Derleme Güncellemesi: V4.11.40.119
KitKat Derleme Güncellemesi: V4.11.40.124
KitKat Derleme Güncellemesi: V4.11.40.128
KitKat Derleme Güncellemesi: V4.11.40.155
KitKat Derleme Güncellemesi: V4.11.40.176
KitKat Derleme Güncellemesi: V4.11.40.179

ASUS ZenFone 4 Full Firmware Linkleri

asus-zenfone-4-a400cg-1

Destekleyen model kodları: A400CG,

JellyBean Derleme Güncellemesi: V4.3.11
KitKat Derleme Güncellemesi: V6.5.30
KitKat Derleme Güncellemesi: V6.5.32
KitKat Derleme Güncellemesi: V6.5.35
KitKat Derleme Güncellemesi: V6.6.3
Lollipop Derleme Güncellemesi: V7.3.3
Lollipop’tan KitKat’a versiyon düşürme güncellemesi: V9.9.9.0
Lollipop Derleme Güncellemesi: V7.4.4

Lollipop'tan KitKat'a versiyon düşürme ile ilgili açıklama için buraya tıklayın

ASUS ZenFone 4.5 Full Firmware Linkleri

asus-zenfone-4-a450cg-1

Destekleyen model kodları: A450CG, T00Q

KitKat Derleme Güncellemesi: V4.1.1
KitKat Derleme Güncellemesi: V4.2.3
KitKat Derleme Güncellemesi: V4.3.4
KitKat Derleme Güncellemesi: V4.4.0
KitKat Derleme Güncellemesi: V4.5.1
Lollipop’tan KitKat’a versiyon düşürme güncellemesi: V9.9.10
Lollipop Derleme Güncellemesi: V5.3.5
Lollipop Derleme Güncellemesi: V5.4.2

Lollipop'tan KitKat'a versiyon düşürme ile ilgili açıklama için buraya tıklayın

ASUS Full Firmware Linkleri

Destekleyen model kodları: A500CG, A501CG, , T00J

JellyBean Derleme Güncellemesi: V1.18.40.10
KitKat Derleme Güncellemesi: V2.19.40.18
KitKat Derleme Güncellemesi: V2.20.40.13
KitKat Derleme Güncellemesi: V2.21.40.30
KitKat Derleme Güncellemesi: V2.21.40.44
KitKat Derleme Güncellemesi: V2.22.40.53
KitKat Derleme Güncellemesi: V2.22.40.54
Lollipop Derleme Güncellemesi: V3.23.40.52
Lollipop’tan KitKat’a versiyon düşürme güncellemesi – 1. parça: V5.3.3.3
Lollipop’tan KitKat’a versiyon düşürme güncellemesi – 2. parça: V5.2.2.2
Lollipop Derleme Güncellemesi: V3.23.40.60
Lollipop Derleme Güncellemesi: V3.24.40.78
Lollipop Derleme Güncellemesi: V3.24.40.87
KitKat Derleme Güncellemesi: V2.22.40.540

Lollipop'tan KitKat'a versiyon düşürme ile ilgili açıklama için buraya tıklayın

ASUS ZenFone 5 Lite Full Firmware Linkleri

Destekleyen model kodları: A502CG, A501CG, T00K

KitKat Derleme Güncellemesi: V2.21.40.29
KitKat Derleme Güncelleme: V2.22.40.61

ASUS ZenFone 6 Full Firmware Linkleri

Destekleyen model kodları: , , T00G, Z002

JellyBean Derleme Güncellemesi: V1.18.40.12
KitKat Derleme Güncellemesi: V2.19.40.18
KitKat Derleme Güncellemesi: V2.20.40.11
KitKat Derleme Güncellemesi: V2.21.40.29
KitKat Derleme Güncellemesi: V2.21.40.39
KitKat Derleme Güncellemesi: V2.20.40.44
Lollipop Derleme Güncellemesi: V3.23.40.52
Lollipop’tan KitKat’a versiyon düşürme güncellemesi – 1. parça V6.3.3.3
Lollipop’tan KitKat’a versiyon düşürme güncellemesi – 2. parça: V6.2.2.2
Lollipop Derleme Güncellemesi: V3.23.40.60
Lollipop Derleme Güncellemesi: V3.24.40.78
Lollipop Derleme Güncellemesi: V3.24.40.87
KitKat Derleme Güncellemesi: V2.22.40.470

Lollipop'tan KitKat'a versiyon düşürme ile ilgili açıklama için buraya tıklayın
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  ASUS ZenFone 2 Türkiye Lansmanı Yapıldı!
    1. veli körük 2 Haziran 2015 Salı
    2. AHMET 2 Haziran 2015 Salı
      • Rambo_FT 2 Haziran 2015 Salı
    3. mediyanin1 2 Haziran 2015 Salı
    4. Mediyanin1 2 Haziran 2015 Salı
    5. Ali Rıza 2 Haziran 2015 Salı
    6. Osman 2 Haziran 2015 Salı
    7. SEDAT ATUK 2 Haziran 2015 Salı
      • Rambo_FT 2 Haziran 2015 Salı
    8. xxsonmezxx 2 Haziran 2015 Salı
    9. Fatih 3 Haziran 2015 Çarşamba
    10. Mustafa Karayal 3 Haziran 2015 Çarşamba
      • Hlk_52 3 Haziran 2015 Çarşamba
    11. Yunus 3 Haziran 2015 Çarşamba
      • Rambo_FT 3 Haziran 2015 Çarşamba
    12. ali 3 Haziran 2015 Çarşamba
    13. Oguz 3 Haziran 2015 Çarşamba
      • Hlk_52 3 Haziran 2015 Çarşamba
    14. Konyalii 4 Haziran 2015 Perşembe
      • Hlk_52 4 Haziran 2015 Perşembe
        • Konyalii 4 Haziran 2015 Perşembe
    15. Mert 5 Haziran 2015 Cuma
    16. Mücahit 5 Haziran 2015 Cuma
    17. mevlut 6 Haziran 2015 Cumartesi
    18. oguz 6 Haziran 2015 Cumartesi
      • Rambo_FT 6 Haziran 2015 Cumartesi
    19. selcuk 6 Haziran 2015 Cumartesi
      • Rambo_FT 6 Haziran 2015 Cumartesi
    20. Mete Koç 8 Haziran 2015 Pazartesi
    21. Serhat 8 Haziran 2015 Pazartesi
      • Hlk_52 8 Haziran 2015 Pazartesi
    22. Oğuzhan 10 Haziran 2015 Çarşamba
      • Rambo_FT 10 Haziran 2015 Çarşamba
    23. fatih 10 Haziran 2015 Çarşamba
      • Rambo_FT 10 Haziran 2015 Çarşamba
        • fatih 10 Haziran 2015 Çarşamba
    24. Eray 10 Haziran 2015 Çarşamba
      • Rambo_FT 10 Haziran 2015 Çarşamba
      • Emre 10 Haziran 2015 Çarşamba
    25. Cemil 11 Haziran 2015 Perşembe
    26. Enes Furkan 11 Haziran 2015 Perşembe
      • Rambo_FT 11 Haziran 2015 Perşembe
        • Enes Furkan 11 Haziran 2015 Perşembe
          • Enes Furkan 11 Haziran 2015 Perşembe
          • Rambo_FT 11 Haziran 2015 Perşembe
    27. yunus 12 Haziran 2015 Cuma
    28. ozan 12 Haziran 2015 Cuma
    29. Şenol 12 Haziran 2015 Cuma
      • Rambo_FT 12 Haziran 2015 Cuma
    30. Muhammet 12 Haziran 2015 Cuma
    31. Ömer Faruk ÜNAL 12 Haziran 2015 Cuma
    32. Levent 13 Haziran 2015 Cumartesi
      • Rambo_FT 13 Haziran 2015 Cumartesi
    33. Levent 13 Haziran 2015 Cumartesi
    34. Levent 13 Haziran 2015 Cumartesi
      • Rambo_FT 13 Haziran 2015 Cumartesi
    35. Tabriz 13 Haziran 2015 Cumartesi
      • Rambo_FT 13 Haziran 2015 Cumartesi
        • Tabriz 13 Haziran 2015 Cumartesi
          • Tabriz 13 Haziran 2015 Cumartesi
            • Rambo_FT 14 Haziran 2015 Pazar
        • Tabriz 14 Haziran 2015 Pazar
    36. Çağatay Bingöl 14 Haziran 2015 Pazar
      • Çağatay Bingöl 14 Haziran 2015 Pazar
      • Rambo_FT 14 Haziran 2015 Pazar
    37. emre 14 Haziran 2015 Pazar
    38. emre 14 Haziran 2015 Pazar
      • Rambo_FT 14 Haziran 2015 Pazar
        • emre 14 Haziran 2015 Pazar
          • Rambo_FT 14 Haziran 2015 Pazar
          • emre 14 Haziran 2015 Pazar
            • Rambo_FT 14 Haziran 2015 Pazar
    39. Yunus 16 Haziran 2015 Salı
      • Rambo_FT 16 Haziran 2015 Salı
        • Yunus 16 Haziran 2015 Salı
          • Rambo_FT 16 Haziran 2015 Salı
    40. Yunus 16 Haziran 2015 Salı
      • Rambo_FT 16 Haziran 2015 Salı
    41. ghost 16 Haziran 2015 Salı
    42. Aykut 16 Haziran 2015 Salı
    43. mehmet 17 Haziran 2015 Çarşamba
      • Rambo_FT 17 Haziran 2015 Çarşamba
        • mehmet 17 Haziran 2015 Çarşamba
          • Rambo_FT 17 Haziran 2015 Çarşamba
        • mehmet 17 Haziran 2015 Çarşamba
          • Rambo_FT 17 Haziran 2015 Çarşamba
        • mehmet 17 Haziran 2015 Çarşamba
          • Rambo_FT 17 Haziran 2015 Çarşamba
      • Ahmet 20 Haziran 2015 Cumartesi
    44. ali 20 Haziran 2015 Cumartesi
      • Rambo_FT 20 Haziran 2015 Cumartesi
        • ali 20 Haziran 2015 Cumartesi
          • Rambo_FT 20 Haziran 2015 Cumartesi
        • ali 20 Haziran 2015 Cumartesi
    45. Yasin 21 Haziran 2015 Pazar
    46. Yasin 21 Haziran 2015 Pazar
    47. Kerim 21 Haziran 2015 Pazar
    48. tnhem 22 Haziran 2015 Pazartesi
    49. Murat celik 26 Haziran 2015 Cuma
      • Rambo_FT 26 Haziran 2015 Cuma
        • Murat celik 26 Haziran 2015 Cuma
          • Murat celik 26 Haziran 2015 Cuma
          • Murat celik 26 Haziran 2015 Cuma
          • Murat celik 27 Haziran 2015 Cumartesi
          • Murat celik 27 Haziran 2015 Cumartesi
            • Rambo_FT 27 Haziran 2015 Cumartesi
        • Murat celik 27 Haziran 2015 Cumartesi
          • Rambo_FT 27 Haziran 2015 Cumartesi
          • Murat celik 27 Haziran 2015 Cumartesi
            • Rambo_FT 27 Haziran 2015 Cumartesi
          • Murat celik 27 Haziran 2015 Cumartesi
            • Rambo_FT 27 Haziran 2015 Cumartesi
    50. ertugrul 27 Haziran 2015 Cumartesi
    51. Byclass 28 Haziran 2015 Pazar
    52. Byclass 28 Haziran 2015 Pazar
    53. Byclass 28 Haziran 2015 Pazar
    54. Byclass 28 Haziran 2015 Pazar
    55. ömer turak 29 Haziran 2015 Pazartesi
    56. Byclas 1 Temmuz 2015 Çarşamba
      • Rambo_FT 1 Temmuz 2015 Çarşamba
    57. Ferhat 2 Temmuz 2015 Perşembe
      • Rambo_FT 2 Temmuz 2015 Perşembe
        • Ferhat 2 Temmuz 2015 Perşembe
          • Rambo_FT 2 Temmuz 2015 Perşembe
    58. emre 2 Temmuz 2015 Perşembe
      • Rambo_FT 2 Temmuz 2015 Perşembe
    59. Abdussamed 5 Temmuz 2015 Pazar
      • Rambo_FT 5 Temmuz 2015 Pazar
    60. Ramb0 6 Temmuz 2015 Pazartesi
    61. sekercocuk 7 Temmuz 2015 Salı
    62. Zahit Nayir 7 Temmuz 2015 Salı
      • Rambo_FT 7 Temmuz 2015 Salı
    63. İbrahim 8 Temmuz 2015 Çarşamba
      • Rambo_FT 8 Temmuz 2015 Çarşamba
    64. Mehmet Can 9 Temmuz 2015 Perşembe
      • Rambo_FT 9 Temmuz 2015 Perşembe
    65. Eray 9 Temmuz 2015 Perşembe
      • Rambo_FT 9 Temmuz 2015 Perşembe
    66. Aykut 10 Temmuz 2015 Cuma
    67. yasin yılmaz 11 Temmuz 2015 Cumartesi
    68. emre 13 Temmuz 2015 Pazartesi
    69. yusuf 15 Temmuz 2015 Çarşamba
    70. Oguzhank 15 Temmuz 2015 Çarşamba
    71. erdem sevimli 17 Temmuz 2015 Cuma
    72. azizcan 17 Temmuz 2015 Cuma
    73. Abdussamed 17 Temmuz 2015 Cuma
    74. Abdussamed 17 Temmuz 2015 Cuma
    75. ismail 18 Temmuz 2015 Cumartesi
      • Eray 20 Temmuz 2015 Pazartesi
    76. Eray 18 Temmuz 2015 Cumartesi
    77. İBRAHİM 18 Temmuz 2015 Cumartesi
    78. Abdussamed 18 Temmuz 2015 Cumartesi
    79. Abdussamed 18 Temmuz 2015 Cumartesi
    80. dlkync 19 Temmuz 2015 Pazar
      • Eray 20 Temmuz 2015 Pazartesi
      • Serdar 22 Temmuz 2015 Çarşamba
    81. Taha 20 Temmuz 2015 Pazartesi
      • m.mehmet 22 Temmuz 2015 Çarşamba
    82. Muhammed Akyüz 21 Temmuz 2015 Salı
    83. MUHAMMED 23 Temmuz 2015 Perşembe
    84. Emre 26 Temmuz 2015 Pazar
    85. anıl 26 Temmuz 2015 Pazar
    86. Ali Emre 2 Ağustos 2015 Pazar
    87. MURAT ARSLAN 2 Ağustos 2015 Pazar
    88. MURAT ARSLAN 2 Ağustos 2015 Pazar
      • erdem sevimli 5 Ağustos 2015 Çarşamba
    89. fettah 3 Ağustos 2015 Pazartesi
    90. erdem sevimli 5 Ağustos 2015 Çarşamba
      • erdem sevimli 5 Ağustos 2015 Çarşamba
        • MURAT ARSLAN 9 Ağustos 2015 Pazar
    91. fettah 6 Ağustos 2015 Perşembe
    92. onur 7 Ağustos 2015 Cuma
    93. MURAT ARSLAN 9 Ağustos 2015 Pazar
      • Mevlüt 13 Ağustos 2015 Perşembe
    94. MURAT ARSLAN 9 Ağustos 2015 Pazar
    95. Furkan 9 Ağustos 2015 Pazar
    96. recep tayyip 9 Ağustos 2015 Pazar
    97. Furkan 10 Ağustos 2015 Pazartesi
    98. Doğan 30 Ağustos 2015 Pazar
    99. Ahmet 30 Ağustos 2015 Pazar
    100. ALPER EROLAN 31 Ağustos 2015 Pazartesi
    101. orhan 1 Eylül 2015 Salı
    102. gürkan 4 Eylül 2015 Cuma
    103. emre 13 Eylül 2015 Pazar
    104. Muhammed 18 Eylül 2015 Cuma
    105. Buğra 18 Eylül 2015 Cuma
    106. Zehra 20 Eylül 2015 Pazar
    107. Sezer 21 Eylül 2015 Pazartesi
    108. selim coşkun 22 Eylül 2015 Salı
    109. Ömer 4 Ekim 2015 Pazar
    110. muhammet 5 Ekim 2015 Pazartesi
    111. oguzhan 8 Ekim 2015 Perşembe
    112. oktay 4 Kasım 2015 Çarşamba
    113. YILMAZ 21 Kasım 2015 Cumartesi
    114. alperen 24 Kasım 2015 Salı
    115. ömer özkan 28 Kasım 2015 Cumartesi
      • Enes 7 Nisan 2016 Perşembe
    116. MeSuT 1 Aralık 2015 Salı
      • Rambo_FT 2 Aralık 2015 Çarşamba
    117. ekrem 12 Aralık 2015 Cumartesi
    118. can 16 Aralık 2015 Çarşamba
      • Rambo_FT 16 Aralık 2015 Çarşamba
    119. haydar 24 Aralık 2015 Perşembe
    120. aleyna 29 Aralık 2015 Salı
      • Rambo_FT 29 Aralık 2015 Salı
    121. Hakan 6 Ocak 2016 Çarşamba
      • Rambo_FT 7 Ocak 2016 Perşembe
    122. yunus 8 Ocak 2016 Cuma
      • Rambo_FT 8 Ocak 2016 Cuma
    123. Ahmet 11 Ocak 2016 Pazartesi
    124. Alperen Yıldırım 23 Ocak 2016 Cumartesi
      • Furkan 24 Ocak 2016 Pazar
    125. Alper 30 Ocak 2016 Cumartesi
    126. Ayhan 4 Şubat 2016 Perşembe
    127. ziyad 5 Şubat 2016 Cuma
      • Rambo_FT 5 Şubat 2016 Cuma
    128. ali 8 Şubat 2016 Pazartesi
    129. Şaban 13 Şubat 2016 Cumartesi
      • Rambo_FT 14 Şubat 2016 Pazar
    130. goktug 17 Şubat 2016 Çarşamba
      • ismail kaymaz 1 Mart 2016 Salı
        • Enes 6 Nisan 2016 Çarşamba
    131. mesut ak 2 Mart 2016 Çarşamba
      • Rambo_FT 2 Mart 2016 Çarşamba
    132. Selman yavaşgül 3 Mart 2016 Perşembe
      • efe 22 Mart 2016 Salı
      • mehmet 20 Ağustos 2017 Pazar
        • Enes Güneş 21 Ağustos 2017 Pazartesi
    133. deniz. 12 Mart 2016 Cumartesi
    134. aykut 16 Mart 2016 Çarşamba
      • burak 2 Nisan 2016 Cumartesi
        • Enes 6 Nisan 2016 Çarşamba
    135. Bülent 29 Mart 2016 Salı
    136. Enes 6 Nisan 2016 Çarşamba
    137. Enes 7 Nisan 2016 Perşembe
    138. Enes 7 Nisan 2016 Perşembe
      • Rambo_FT 8 Nisan 2016 Cuma
        • Enes 9 Nisan 2016 Cumartesi
          • Rambo_FT 10 Nisan 2016 Pazar
      • berk20 17 Nisan 2016 Pazar
    139. Süleyman 13 Nisan 2016 Çarşamba
    140. kaan 23 Nisan 2016 Cumartesi
      • kaan 23 Nisan 2016 Cumartesi
    141. Berk 3 Mayıs 2016 Salı

    Leave a Comment