ASUS ZenFone 3 Görüntüsü Sızdı!

ZenFone 2’den sonra ZenFone 3’ün duyurulduğu haberini daha önce yapmıştım. Bu sefer de ZenFone 3’ün sızdırılan görüntülerine yakından bakıyoruz.

Çinli TENAA bir süredir hakkında konuşulan Asus ZenFone 3’ü bir kez daha gözler önüne serdi. Çok kısa bir süre önce ABD’de tanıtılan Asus ZenFone 2’nin daha uygun bir fiyatla son kullanıcıyla buluşacak modeli görünüşe göre Çin semalarında da şansını deneyecek.

Arka yüzünde çift flaş barındırdığı gözlenen Z00EDB kod numaralı muhtemel Asus ZenFone 3, 5 inç’lik Gorilla Glass 3 korumalı 720 x 1280 piksel çözünürlüklü bir ekranla gelecek. 64-bit SoC ise bünyesindeki1.2GHz işlemci ve Mali GPU’ya sahip olarak cihazda yerini alacak. Öte yandan cihazın RAM değeri 2GB iken, dahili depolama alanı için verilen değer 16GB şeklinde.

zenfone-3-1

Ön yüzde selfie için 5 ve arka yüzde ise ana kamera olarak 8 megapiksellikarayüzler yer alırken, ZenFone 3 söylenene göre Android 5.0 ile geliyor.

Dual SIM destekli cihaz siyah, beyaz, kırmızı, mavi, mor, altın ve gümüşgibi geniş bir renk skalası ile piyasaya çıkacak.

Kaynak: shiftdelete.net/asus-zenfone-3-gorundu-60891

Bir Cevap

  1. Berkay 28 Mayıs 2015 Perşembe

Cevapla

En son ZenFone gelişmeleri
GELEN KUTUNUZDA!

E-Mail bültenimize abone olarak yayımladığımız en son makaleleri gelen kutunuzda bulabilirsiniz.