İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Haberler
 3. ASUS ZenFone 2 Türkiye Lansmanı Yapıldı!

ASUS ZenFone 2 Türkiye Lansmanı Yapıldı!

zenfone-2-baskalarinin-goremedigini-gor

ZenFone 2’nin Özellikleri, Rakiplerinden Farkları, Testleri ve diğerleri

Lansmanda Tanıtılan Diğer Ürünler

Ayrıca aşağıda göreceğiniz gibi View Flip Cover adlı kılıfını cihaz ile beraber alırsanız 99TL yerine 49TL, ZenPower şarj istasyonunu 99TL yerine 49TL, ZenEar kulaklık 49TL yerine 39TL, Lolliflash flaş aparatı 79TL yerine 39TL, Zenflash DSLR flaş aparatı ise 99TL yerine 59TL‘ye Asus E-Shop üzerinden satın alınabilecek. (buradan)

zenfone-2-lansman-4

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Webmaster'lığın yanında kendi açtığım web sitelerimde editörlük yapmaktayım. Teknoloji, bilim, evren ve bunlarla ilgili her türlü film, dizi, haber ve diğer içerikler ilgi alanıma girmektedir. Önemli bulduklarımı paylaşmaktan asla çekinmem, yeter ki zaman bulayım.

Yorum Yap

Yorumlar (15)

 1. Rambo bu 16 gb dahili hafızalı 1.8GHz ve 4 GB Ramlı olan modelde hızlı şarj özelliği yokmuş..

  2.3GHz bandında çalışan modellerde varmış bunun aslı varmı yokmu ?

 2. merhaba ben zenfone 6 alalı ay oldu 2 ayda nerdesye 10 kere cihazı sıfırladım yani format attım bir zararı varmıdır format atmanın cihaza

 3. Fiyat tam bir hayat kırıklığı bunu alacağıma Sony xperia z2 alırım su geçirmez 20 mp kamera ve çok iyi bir batarya performansı varken bunu almak aptallıktan başka bir şey değil hatta LG alırım bunu almam Asus satış stratejisinde sınıfta kaldı tam bir hayal kırıklığı size satamayacağınız ürününüzde bol şanslar 250 $ sen bu fiyattan sat millet de enayi …..

 4. Merhaba zen 6 ile zen 2 ses performansinda fark varmi yani hangisi daha yuksek

 5. Kardes zen 2 deki zenmotion veya benzeri diger zenlere gelirmi

 6. Zenfone 2 kullaniyorum ancak arama yaptigimda telefonun ekrani karariyor birdaha acilmiyor yani aramalari kapatip veya baska bi islem yapamiyorum neden olmustur ki