1. Ana Sayfa
 2. Haberler
 3. ASUS ZenFone 2 Deluxe Special Edition İlk İzlenim & Teknik Özellikler

ASUS ZenFone 2 Deluxe Special Edition İlk İzlenim & Teknik Özellikler

zenfone-2-deluxe-special-edition

ASUS ZenFone 2 Deluxe Special Edition ile birlikte elinize neler geçer? İki adet 3d tasarım deluxe ve karbon tarzı ile bir arka kapağa sahip gümüş metalik renk kapak. Bu kapağı iki elle de kavramak oldukça kolaydır.

ZenFone-2-Deluxe-Special-Edition-Kapaklar

Arayüz ne durumda? ZenUI arayüzü yenilenmiş ve kaygan yapıya sahip. ASUS ZenFone 2 Deluxe Special Edition için özel olarak seçilmiş duvar kağıtları, arayüz renklendirmesi ve zil tonları mevcut. İkonların etrafı kırmızı çizgiyle ayrılmış, dinamik 3D görüntüye sahip.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Webmaster'lığın yanında kendi açtığım web sitelerimde editörlük yapmaktayım. Teknoloji, bilim, evren ve bunlarla ilgili her türlü film, dizi, haber ve diğer içerikler ilgi alanıma girmektedir. Önemli bulduklarımı paylaşmaktan asla çekinmem, yeter ki zaman bulayım.

Yorum Yap

Yorumlar (6)

 1. Valla 1120 tl ye gelsin alınır

  • 5 sene önce

   1120 tl mi aynı telefonun 64 gblıgı bile 1500 tl ? en az 1800 tl olur ayrıca tahminen türkiyeye gelmeyecek bu telefon çünkü brezilyaya özel ıkartıldı ama belli olmaz

 2. Herşey iyi güzel.Tasarımı , performansı müthiş ama 5mp kamera nedir aga

 3. Bir şey sormak istiyorum,ben sım1 i kullanamasam,acaba sım2 yi 3G/4G ile kullanma şansım yok mu?bilen bilgi verebilir mi?
  imei numaralarını değiştirsem sım1-sım2 arasında.sım1 in 4G si SIM2 ye geçmez mi?yoksa donanımsal olup imei değiştirmek işe yaramaz mı?

 4. Temasını ve arka kapaklarını nereden bulabilirim 😀

 5. Temasını ve arka kapaklarını nerden bulabilirim 😀