ASUS Launcher Yenilendi!


ASUS, stok uygulamalarını güncellemekten geri kalmıyor. Geçen günlerde yayımladığı yeni ASUS Launcher güncellemesinde önemli değişiklikler var.


ASUS Launcher o kadar çok yenilenip güncellendi ki, ilk halinden neredeyse eser kalmadı. Her geçen gün daha çok özellik kazanan ASUS Launcher, bu sefer güvenlik yönünde önemli değişiklikler içerecek şekilde güncellendi.

Gelişmiş Uygulama Kilitleme

ASUS Launcher’da normalde ilk sürümden beri var olan bir özellikti uygulamaları kilitleme özelliği. Ancak yeni güncelleme ile CM ekibinin geliştirdiği uygulama kilitleme özelliği, Launcher’a entegre edildi. Artık gelişmiş kilitleme özelliği ile daha güzel ve ayrıntılı olarak uygulamaları kilitleyebiliyorsunuz.

Kimlerin telefonunuzu kurcaladığını öğrenin!

Bence en farklı ve güzel yeniliklerden biri de bu. Kilitlediğiniz uygulamanın defalarca yanlış girilmesi durumunda gizlice ön kameradan fotoğraf çekimi yapılıyor. Siz telefonunuzu açtığınızda bu fotoğraflar size gösteriliyor. Böylece kim telefonunuzu kurcalamış öğrenebiliyorsunuz.

Bu özelliği etkinleştirmek için, ev ekranındayken parmağınızla yukarı doğru kaydırın ve Terciher‘i seçin. Ardından Uygulama ayarlarını kilitle‘yi seçerek gereken işlemleri yapabiliyorsunuz.

Eski moda dönmek isterseniz Tercihler‘den Disable Advanced Applock‘u seçin.

Makalenin devamı için aşağıdan sayfayı değiştirin.

9 Yorum

  1. volkan 16 Ağustos 2015 Pazar
  2. Riza Kara 17 Ağustos 2015 Pazartesi
  3. Eray 18 Ağustos 2015 Salı
  4. Müslüman Kullanıcı 18 Ağustos 2015 Salı
  5. Ferhat 23 Ağustos 2015 Pazar
  6. cem 25 Ağustos 2015 Salı
  7. Emir 11 Eylül 2015 Cuma
  8. Esat ulaş 17 Eylül 2015 Perşembe
  9. Zenfone 6 15 Ekim 2015 Perşembe

Cevapla

En son ZenFone gelişmeleri
GELEN KUTUNUZDA!

E-Mail bültenimize abone olarak yayımladığımız en son makaleleri gelen kutunuzda bulabilirsiniz.