ZenWatch 3’ün Şekli Şemali Ortaya Çıktı!

Reklam Engelleyici Tespit Edildi!

Sitem kâr amacı gütmeyen tamamen ücretsiz içeriklerden oluşuyor. Bu sitenin de bir masrafı olduğunu ve bunu karşılamanın tek yolunun reklamlar olduğunu biliyor muydunuz? Öyleyse sizden AdBlock tarzı reklam engelleyicinizi sitemiz için kapatmanızı istiyorum. Bana destek olduğunuz için teşekkür ederim :)

Akıllı telefon sektöründe iddiali ürünleriyle piyasada söz sahibi olmaya çalışan Asus’un yeni ZenWatch 3’üne ait olduğu iddia edilen görseller ortaya çıktı. Gelin birlikte bakalım.

Akıllı telefon pazarına hızlı bir giriş yapan Asus, giyilebilir teknolojileri de es geçmiyor. ZenWatch akıllı saatlerle bir süredir piyasada yer alan Asus bu sene ZenWatch 3 ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

asus-zenwatch-3

İşte En Net ZenWatch 3 Görseli!

Şu ana kadar akıllı saatlerinde dikdörtgen bir tasarım tercih eden Asus, üçüncü nesil akıllı saati ZenWatch 3 ile yuvarlak tasarıma geçiş yapıyor.

Önceki modellerine kıyasla çok daha şık bir görünüme sahip olan ZenWatch 3, paslanmaz çelik kasa ve sağ tarafta yer alan üç adet butonla geliyor.

asus-zenwatch-3-1

Üzerinde Bluetooth 4.2 ve WiFi teknolojilerini barındıran ZenWatch 3 ayrıca 10W özel bir adaptör sayesinde hızlı şarj olabilecek.

Android Wear 2.0 ile çalışacak olan Asus ZenWatch 3 için yaklaşık 200 dolarlık bir fiyat etiketi olacağı tahmin ediliyor.

IFA 2016 kapsamında tanıtılması beklenilen Asus ZenWatch 3’un yıl sonuna doğru piyasa çıkacağı konuşulsa da henüz çıkış tarihi konusunda net bir bilgi mevcut değil.

Kaynak: shiftdelete.net/asus-zenwatch-3-yeniden-goruntulendi-74581

Leave a Reply

Android 8.0 Oreo Alacak ASUS ZenFone Modelleri – Liste Halinde
ASUS ZenFone Model Listesi – Doğru Modeli Seçin!
GPS (Konum) Özelliği Bozulan, Çalışmayan ZenFone’u Onarma Yöntemleri
Asus ZenFone Nasıl Teknik Servise (Garanti) Gönderilir?
ASUS Zenfone 4 (2017) Max ZC554KL için Resmi TWRP Recovery
ZenFone Live ZB553KL ve ZenFone 4 (2017) Selfie ZD553KL için TWRP Recovery
Asus Zenfone 4 (2017) Selfie Pro ZD552KL için Resmi TWRP Recovery
ZenFone 4 Pro ZS551KL için Resmi TWRP Recovery

En son ZenFone gelişmeleri
GELEN KUTUNUZDA!

E-Mail bültenime abone olarak yayımladığım en son makaleleri gelen kutunuzda bulabilirsiniz.