0
0

Allah Rızası için yardım edin 6 7 aydır uğraşıyorum telafonu güncelemeye ama hep hatta veriyor eski sistem geri yüklendi diyor ne olur bi yardım edin .

  • You must to post comments
0
0

Merhaba. Öncelikle telefonunuzu lollipopa güncellemenizi pek önermiyorum çünkü hala daha stabil değil ve bazı sorunları var. Ama yine de geçmek isterseniz belki yardımım dokunur.
Öncelikle lollipopa geçmeden önce telefonunuzda kitkat’ın son sürümünün yüklü olması gerekmekte. Bu son sürüm güncellemesini en kolay yolla ota’dan alabilirsiniz. Ayarlar – Sistem Güncellemesi – Güncelleştirmeleri denetle yoluyla. Olmazsa bu güncelleme Asus’un sitesinde de mevcut.
https://www.asus.com/support/Download/39/1/0/2/96nqlxHp1VKV4Rdz/32/
Bu linkteki WW kodlu son kitkat güncellemesini (ikinci sıradaki güncelleme – Version WW-2.22.40.540) bilgisayarınıza indirip usb kablosuyla telefonun dahili hafızasına attıktan sonra usb kablosunu çıkarıp kurulumu yapabilirsiniz.
Bu güncellemeyi yaptıktan sonra da aynı bu yöntemle verdiğim linkteki son lollipop sürümünü (altıncı sıradaki – Version WW_3.24.40.87 yazan) indirip telefonunuzun dahili hafızasına atacaksınız ve usb kablosunu çıkardığınızda telefon güncelleme uyarısı verecektir. Bu adımları uygularsanız herhangi bir sorun çıkmaması gerekiyor. İyi günler.

  • You must to post comments
Showing 1 result
Your Answer
Name*
E-mail*
Başlık
Cevabınız*