Öneri

Reklam Engelleyici Tespit Edildi!

Sitem kâr amacı gütmeyen tamamen ücretsiz içeriklerden oluşuyor. Bu sitenin de bir masrafı olduğunu ve bunu karşılamanın tek yolunun reklamlar olduğunu biliyor muydunuz? Öyleyse sizden AdBlock tarzı reklam engelleyicinizi sitemiz için kapatmanızı istiyorum. Bana destek olduğunuz için teşekkür ederim :)

0
0

Merhaba neden genelde neden sadece zenfone 5 için romlar paylaşıyorsun. Zenfone 6 kullanan ve sayfanı takip eden çok insan var sonuçta.

  • You must to post comments
1
0

ZenFone 5 içeriklerini özellikle seçip siteme aktarmıyorum. Kullanıcıların çoğu ZenFone 5 kullandığından bu yönde paylaşımlar yapılıyor ve haberler çıkıyor. Bende bu paylaşımları bloğuma aktarıyorum.

Yani ZenFone 5’in öne çıkmasını sağlayan benim özellikle ZenFone 5’e olan ilgim değil, çoğunlukla ZenFone 5’e yönelik paylaşımların yapılmasıdır.

Hatta size bu konuda kanıt olarak dünyaca ünlü bir geliştirici forumu olarak bilinen XDA-Forum’da bile, forum kategorileri arasında ZenFone’ların ilk serisinden sadece ZenFone 4 ve 5’e yer verilmiş durumda. ZenFone’ların ikinci serisinden ise ZenFone 2, ZenFone 2 Laser ve ZenFone Zoom’a yer verilmiş.

Ayrıca, Asus bir güncellemeyi dağıttığında ilk olarak ZenFone 5 için duyuru yapmaktadır. Bende aynen bu haberi paylaşmaktayım. Daha sonra ZenFone 6 için duyuru yapmaktadır, yine aynen ben de bu haberi paylaşmaktayım. Bu yüzden ZenFone 6 kullanıcılarını ikinci plana atmış gibi görünüyorum ancak gördüğünüz gibi bu harekette bulunan ben değilim, bizzat Asus’un kendisidir. Ben sadece aracıyım.

  • You must to post comments
Showing 1 result
Your Answer
Name*
E-mail*
Başlık
Cevabınız*
Android 8.0 Oreo Alacak ASUS ZenFone Modelleri – Liste Halinde
ASUS ZenFone Model Listesi – Doğru Modeli Seçin!
GPS (Konum) Özelliği Bozulan, Çalışmayan ZenFone’u Onarma Yöntemleri
Asus ZenFone Nasıl Teknik Servise (Garanti) Gönderilir?
ZenFone 5 (2018) İlk Güncellemesini Aldı Bile!
ASUS Zenfone 4 (2017) Max ZC554KL için Resmi TWRP Recovery
ZenFone Live ZB553KL ve ZenFone 4 (2017) Selfie ZD553KL için TWRP Recovery
Asus Zenfone 4 (2017) Selfie Pro ZD552KL için Resmi TWRP Recovery

En son ZenFone gelişmeleri
GELEN KUTUNUZDA!

E-Mail bültenime abone olarak yayımladığım en son makaleleri gelen kutunuzda bulabilirsiniz.