0
0

Öncelikle merhaba benim sorum geçen gün 6.0 alacak asus modelleri için shiftdelete sitesine tesadüfen girdim o sayfanın sonlarına doğru asus zen 5/6 nın 5.1 alacağı yazıyordu.Sorum asus zen 5/6 android 5.1 alacak mı .. Yorumunuzu bekliyorum..

  • You must to post comments
0
0

Bu konuda Asus’un “teknik servis elemanlarının” kullanıcılarla iletişim esnasında verdikleri bilgi dışında duyurusu yapılmış resmi bir haber yoktur.

Teknik servis elemanlarının söylemlerinin ise tümünün doğru çıkmadığını söylemek isterim. Resmi duyuru olmaksızın kesinlik ifade edemeyiz.

İnşallah ilerleyen zamanlarda Android Lollipop işletim sisteminin en kararlı sürümü olan Android 5.1.1’i Asus ZenFone 4/5/6 telefonlarında görürüz.

Son olarak; Asus’un önceki ZenFone serisine ne zaman ve hangi güncellemeyi vereceği ise bilinmemektedir. Kesin olan bir şey varsa o da henüz güncellemelerin halen devam ettiğidir. Asus güncellemeleri sonlandırdığını açıklayana dek bu güncellemeleri beklemeye devam edeceğiz.

  • You must to post comments
0
0

Tahminimce Asus 4-4’lük (Sorunsuz) Android 5.1.1 Güncellemesi Verdikten Sonra Zenfone 4/5/6 İçin Güncellemeleri Durduracağını Tahmin Ediyorum…

  • ExtremeSTR answered 9 ay ago
  • last edited 9 ay ago
  • You must to post comments
Showing 2 results
Your Answer
Name*
E-mail*
Başlık
Cevabınız*