Asus zen 5 android 5.0 SÜRÜM WW 3.2440.87

Reklam Engelleyici Tespit Edildi!

Sitem kâr amacı gütmeyen tamamen ücretsiz içeriklerden oluşuyor. Bu sitenin de bir masrafı olduğunu ve bunu karşılamanın tek yolunun reklamlar olduğunu biliyor muydunuz? Öyleyse sizden AdBlock tarzı reklam engelleyicinizi sitemiz için kapatmanızı istiyorum. Bana destek olduğunuz için teşekkür ederim :)

Answered
0
0

Geçen gün şarjım %14 de düşmüştü. Şarjım %15 in altına düştüğünde ön kameranın yanındaki led kırmızı yanıyıdu . Telefonum şarj yemesin diye kapattım .Telefonun ekranındaki kapat yazısı gittiğinde led ışık kırmızı yanıp sönüyordu. Telefonun sistemi ekrandaki kapat yazısı gittiğinde kapanıyor sanıyordum. galiba telefonun sistemi daha geç kapanıyor. Bi yardım etsen kardeş benim duruma. Bir de telefon kapandığında kitkat sürümü varken kapanırkapanmaz  açmaya çalışınca hemen açılıyordu. Lollipopta aynısını yapınca telefon hemen açılmıyo yazılımsal bir sorun mu yoksa benim telefondan mı kaynaklanıyor. Şimdiden teşekkür ederim.


 

  • Tayfunfb2007 asked 2 sene ago
  • last edited 2 sene ago
  • You must to post comments
Best Answer
0
0

Bu anlatımı kullanarak önce KitKat’a dönün sonra manüel olarak tekrar Lollipop’a güncelleme yapın: http://zenfoneasus.com/zenfone-kurtarma-orjinal-roma-donme-versiyon-dusurme-ve-temiz-guncelleme-rehberi/

  • You must to post comments
0
0

Sorunum telefonu kapat dediğimde telefonun ekrandaki kapat yazısı gittiğinde sistem hala çalıșıyor olması sistem dahada geç kapanıyor. Ekrandaki kapat yazısı gittiğinden 1 dk  sonra sistem kapanıyor. Dediklerinizi yaptım işe yaramadı. Șimdi ne yapmam gerekiyor?

  • Tayfunfb2007 answered 2 sene ago
  • last edited 2 sene ago
  • You must to post comments
0
0

Tam olarak neye yardım edeceğimi anlayamadım. Telefon geç kapanıyorsa yüklü uygulama sayısını olabildiğince azaltın veya yedek alıp fabrika ayarlarına dönün.

Telefonun geç açılma sorunu için de fabrika ayarlarına dönmenizi öneririm. Ancak Lollipop sürümünde telefonun kapanması ve açılması KitKat’a oranla biraz düşmüştür.

  • You must to post comments
Showing 3 results
Your Answer
Name*
E-mail*
Başlık
Cevabınız*
Android 8.0 Oreo Alacak ASUS ZenFone Modelleri – Liste Halinde
ASUS ZenFone Model Listesi – Doğru Modeli Seçin!
GPS (Konum) Özelliği Bozulan, Çalışmayan ZenFone’u Onarma Yöntemleri
Asus ZenFone Nasıl Teknik Servise (Garanti) Gönderilir?
ZenFone 5 (2018) İlk Güncellemesini Aldı Bile!
ASUS Zenfone 4 (2017) Max ZC554KL için Resmi TWRP Recovery
ZenFone Live ZB553KL ve ZenFone 4 (2017) Selfie ZD553KL için TWRP Recovery
Asus Zenfone 4 (2017) Selfie Pro ZD552KL için Resmi TWRP Recovery

En son ZenFone gelişmeleri
GELEN KUTUNUZDA!

E-Mail bültenime abone olarak yayımladığım en son makaleleri gelen kutunuzda bulabilirsiniz.