ASUS ZenFone 3’te Heyecanlandıran Gelişme Yaşandı!

Reklam Engelleyici Tespit Edildi!

Sitem kâr amacı gütmeyen tamamen ücretsiz içeriklerden oluşuyor. Bu sitenin de bir masrafı olduğunu ve bunu karşılamanın tek yolunun reklamlar olduğunu biliyor muydunuz? Öyleyse sizden AdBlock tarzı reklam engelleyicinizi sitemiz için kapatmanızı istiyorum. Bana destek olduğunuz için teşekkür ederim :)

Zenfone 2 henüz Tayvan’da ve Avrupa’da satışa çıkmışken yeni seri için heyecanlandıran bir gelişme yaşandı. Öyle görünüyor ki gelecek yıl çıkması beklenen Zenfone 3’te parmak izi okuma özelliği de olacak. Eğer Asus bu gelişmenin arkasında durup söylediği gibi parmak izi özelliğini eklerse, telefonun geri kalan özellikleri de oldukça heyecan verici olabilir.

Asus, önceki Zenfone serisinde gerçekten çok iyi satış rakamları elde etti. Tüm dünyada uygun fiyatıyla birçok alıcı buldu. Bu başarısını daha iddialı özellikli Zenfone 2’yi uygun fiyatla satışa sunarak devam ettirmek isteyen Asus, görünen o ki durmak istemiyor. Zenfone 3’te de parmak izi okuma özelliği gibi üst seviye akıllı telefonlarda bulunan özelliği kullanabilir. Bir de uygun fiyat politikasını devam ettirirse daha yıllarca Asus çok konuşulacağa ve gerçekten iyi satışlar yapacağa benziyor.

Parmak izi iddialarını geçtiğimiz günlerde Asus CEO’su Jerry Shen tarafından doğrulandı.

Zenfone 3’te Intel işlemcilerin haricinde daha uygun fiyat politikasına uyması açısından MediaTek işlemciler görebiliriz. Diğer telefonlarda kullanılan Qualcomm işlemcilere de geçiş yapılabilir. Her şey zamanla belli olacaktır.

Leave a Reply

Android 8.0 Oreo Alacak ASUS ZenFone Modelleri – Liste Halinde
ASUS ZenFone Model Listesi – Doğru Modeli Seçin!
GPS (Konum) Özelliği Bozulan, Çalışmayan ZenFone’u Onarma Yöntemleri
Asus ZenFone Nasıl Teknik Servise (Garanti) Gönderilir?
ASUS Zenfone 4 (2017) Max ZC554KL için Resmi TWRP Recovery
ZenFone Live ZB553KL ve ZenFone 4 (2017) Selfie ZD553KL için TWRP Recovery
Asus Zenfone 4 (2017) Selfie Pro ZD552KL için Resmi TWRP Recovery
ZenFone 4 Pro ZS551KL için Resmi TWRP Recovery

En son ZenFone gelişmeleri
GELEN KUTUNUZDA!

E-Mail bültenime abone olarak yayımladığım en son makaleleri gelen kutunuzda bulabilirsiniz.