ASUS ZenFone 3 Hakkında Yeni Sızıntılar

Reklam Engelleyici Tespit Edildi!

Sitem kâr amacı gütmeyen tamamen ücretsiz içeriklerden oluşuyor. Bu sitenin de bir masrafı olduğunu ve bunu karşılamanın tek yolunun reklamlar olduğunu biliyor muydunuz? Öyleyse sizden AdBlock tarzı reklam engelleyicinizi sitemiz için kapatmanızı istiyorum. Bana destek olduğunuz için teşekkür ederim :)

ASUS gelecek yıl ZenFone 3’ü tanıtacağı tahmin ediliyor. ZenFone 3’te ne gibi yenilikler olacağı hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı. Şimdi bu yeni bilgilere göz atıyoruz.

Parmak İzi Okuyucusu

Digitimes adlı haber sitesinin haberine göre ASUSTek üçüncü jenerasyon ZenFone’da parmak izi okuyucusunu telefona entegre edecek. ZenFone 3 ise diğer jenerasyonlar gibi Mayıs-Haziran aylarında piyasaya çıkacak.

Tayvan kaynaklı Elan Microelectronics ve Çin kaynaklı Goodix haberlerine göre de ZenFone 3’te parmak izi teknolojisi kullanılacak.

Qualcomm Snapdragon İşlemci

Önceki ZenFone serilerinin %80’i Intel, %20’si MediaTek işlemcileriyle gelmişti. ASUS, ZenFone 3 ile birlikte Qualcomm ve Intel işlemcilerini kullanmayı planlıyormuş.

Parmak izi okuma teknolojisi, ilgili kaynakların da üzerinde durduğu gibi amiral gemilerinin neredeyse ortak bir özelliği haline gelmiş durumda. Yani bu belki de ASUS’un ilk defa diğer markaların amiral gemileriyle yarışa girebileceğini gösteriyordur. Ayrıca Qualcomm Snapdragon 820’yi kullanabileceğini de belirten kaynaklar, ASUS’un bu yönde hazırlığı olduğunu belirtiyorlar.

Kaynak: asus-zenfone.com/2015/12/asus-zenfone-3-fingerprint-and-snapdragon.html

3 Comments

  1. ADİGE
  2. Abdullah

Leave a Reply

Android 8.0 Oreo Alacak ASUS ZenFone Modelleri – Liste Halinde
ASUS ZenFone Model Listesi – Doğru Modeli Seçin!
GPS (Konum) Özelliği Bozulan, Çalışmayan ZenFone’u Onarma Yöntemleri
Asus ZenFone Nasıl Teknik Servise (Garanti) Gönderilir?
ASUS Zenfone 4 (2017) Max ZC554KL için Resmi TWRP Recovery
ZenFone Live ZB553KL ve ZenFone 4 (2017) Selfie ZD553KL için TWRP Recovery
Asus Zenfone 4 (2017) Selfie Pro ZD552KL için Resmi TWRP Recovery
ZenFone 4 Pro ZS551KL için Resmi TWRP Recovery

En son ZenFone gelişmeleri
GELEN KUTUNUZDA!

E-Mail bültenime abone olarak yayımladığım en son makaleleri gelen kutunuzda bulabilirsiniz.